środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „Kawalera” Joey Graziadei, narzeczona mieszkająca z przyjaciółmi po tym, jak rzuciła pracę, jego ocena kredytowa spadła

Joey Graziadei i jego narzeczona Kelsey Anderson nadrabiają zaległości finansowe po zakończeniu programu „Bachelor”.

Gwiazdor „Kawalera”, który prowadził 28. sezon programu na początku tego roku, przyznał w poniedziałek, że jego zdolność kredytowa spadła podczas kręcenia filmu, a teraz mieszka z Anderson i jej przyjaciółmi, gdy naciskają przycisk resetowania swoich finansów.

„[Moja ocena kredytowa] wynosiła 730 punktów, a ja poszedłem do programu i miałem płatność z karty kredytowej, na którą nie odpowiadałem przez dwa i pół miesiąca”, wyjaśnił w podcaście „Trading Secrets” Jasona Tarticka. „Spadłem o jakieś 80 punktów. Jak, co do kurwy nędzy?”

Joey Graziadei i jego narzeczona Kelsey Anderson mieszkają z jej przyjaciółmi w Nowym Orleanie, organizując swoje finanse po „Kawalerze” Disney
Mieszkają w wynajętym domu, który Anderson dzieliła ze swoimi dwiema przyjaciółkami, zanim znalazła miłość w krajowej telewizji, wyjaśnili w poniedziałkowym podcaście „Trading Secrets” Jasona Tarticka. Disney

„Wystąpiłem w programie telewizyjnym i wróciłem, a moja zdolność kredytowa spadła”, ubolewał dalej. „Myślałem: „Nie mogę nawet dostać się do budynku mieszkalnego. Jezu Chryste.”

Podczas gdy 29-letni Graziadei powrócił do prawdziwego świata z przykrą świadomością, dodał presję do swojej sytuacji finansowej, oferując wsparcie finansowe swojej narzeczonej po tym, jak rzuciła pracę, aby zorganizować swoje nowe życie.

„Joey jest moim kocem bezpieczeństwa”, potwierdził w podcaście 26-letni Anderson.

Graziadei powiedział, że nie mógł dostać mieszkania na własną rękę po tym, jak jego zdolność kredytowa spadła o 80 punktów podczas kręcenia filmu. FilmMagic
Pomimo swoich zmagań, zaoferował Anderson pomoc finansową, gdy organizowała swoje nowe życie z nim. AFF-USA/Shutterstock

Podczas gdy zastanawiają się nad kolejnymi krokami i finansami jako para, Graziadei i były kierownik projektu mieszkają z jej dwoma przyjaciółmi w domu z czterema sypialniami i trzema łazienkami, który wynajmowała, zanim znalazła miłość w „The Bachelor.”

„Mieszkał tylko ze swoją siostrą, więc powiedziałam: „Możesz się do mnie wprowadzić” – wspomina Anderson w rozmowie z Tartick. „Mam bardzo duży pokój i wszyscy moi współlokatorzy byli w środku.”

„Mówią: 'Nie możemy się doczekać, aby poznać Joeya’ i to trochę jak sytuacja z 'New Girl’.”

Anderson również zrezygnowała z pracy w zarządzaniu projektami po programie. Instagram/joeygraziadei
Potwierdziła jednak, że planuje znaleźć nową pracę, gdy w tym roku przeprowadzą się do Nowego Jorku. Disney

Ich miejsce zamieszkania znajduje się w rodzinnym Nowym Orleanie Andersona, ale powiedzieli, że planują przenieść się do Nowego Jorku jeszcze w tym roku. Potwierdziła również, że chce znaleźć nową pracę w zarządzaniu projektami.

W kwietniu Anderson wyznała Us Weekly, że „denerwowała się”, że jej narzeczony zostawi podniesioną deskę klozetową, zanim zamieszkali razem.

Czytaj również:  Najlepszy francuski hotel opowiada o "specjalnej prośbie" hollywoodzkiej gwiazdy i o tym, ile różu piją uczestnicy Cannes Lions

„Myślę, że to, co najbardziej mnie ekscytuje, to możliwość bycia tak blisko siebie” – dodał Graziadei. „W końcu będziemy mogli robić razem małe rzeczy.”

Graziadei i Anderson poznali się podczas 28. sezonu programu „The Bachelor”, który był emitowany na początku tego roku. Disney
Zaręczyli się podczas finału programu. Disney

Po ich zaręczynach Anderson opowiedział o tym, jak to jest kochać trenera tenisa.

„[Kochając go] czuje się jak idealny dzień, kiedy wychodzi słońce, chmury są puszyste, kiedy nie jest za zimno ani za gorąco i wszystko jest w porządku!” napisała w hołdzie na Instagramie. „Joey, kochanie cię jest bez wysiłku jak piękny słoneczny dzień.”

W swoim własnym poście z marca, Graziadei powiedział, że Anderson jest „miły, piękny, głupkowaty, oryginalny, autentyczny i [jego] jasne światło.”

Latest Posts

Nie przegap