czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „Outlandera” Sam Heughan planuje ukraść Taylor Swift z rąk Travisa Kelce’a podczas Eras Tour: „Ona go strząśnie

Travis Kelce ma konkurencję.

Gwiazda „Outlandera” Sam Heughan zażartował, że planuje ukraść Taylor Swift gwiazdę Kansas City Chiefs podczas jej trasy koncertowej Eras Tour w Edynburgu w Szkocji w weekend.

„Pójdziemy zobaczyć, jak Taylor Swift gra w Szkocji”, powiedział szkocki aktor – który był w kostiumie swojej postaci z „Outlandera” Jamiego Frasera – w klipie opublikowanym w środę na Instagramie. „Myślę, że wybiera się większość obsady.”

Sam Heughan ujawnił swoje sekretne plany podczas trasy koncertowej Taylor Swift Eras Tour w Edynburgu w Szkocji. Instagram/@samheughan
W nowym wideo na Instagramie powiedział, że obsada „Outlandera” zobaczy występ Swift w weekend. Instagram/@samheughan

„Ona oczywiście o tym nie wie, ale kiedy przyjedzie do Szkocji i zobaczy mnie na widowni, zapomni o … [Kelce] i zakocha się w mężczyźnie w rudej peruce” – żartował 44-letni Heughan, a w tle leciała jego piosenka „…Ready For It”.

„Jak mogłaby się oprzeć? Otrząśnie się z niego i zamiast tego zabierze mnie na randkę. Jestem naprawdę podekscytowany.”

Heughan podpisał klip: „Witamy w Szkocji Taylor. JAMMF jest Swiftie.”

Zażartował, że gdy zobaczy go na widowni, zapomni o chłopaku Travisie Kelce. Nathan Congleton/NBC via Getty Images
Heughan zażartował: „Jak mogłaby się oprzeć? Otrząśnie się z niego i zabierze mnie na randkę. Jestem naprawdę podekscytowany” Todd Owyoung/NBC via Getty Images
Swift i Kelce spotykają się od zeszłego lata. Getty Images

Gwiazda „Młodego Aleksandra Wielkiego” może mieć trudności z odebraniem 34-letniemu Swiftowi 34-letniego Kelce’a, ponieważ od zeszłego lata są silni.

Przypadkowo oboje połączyli się po tym, jak gwiazda NFL wzięła udział w przystanku Eras Tour w Kansas City, Mo., w lipcu 2023 roku i próbowała dać Swift bransoletkę przyjaźni ze swoim numerem telefonu.

„Byłem rozczarowany, że nie rozmawia przed ani po swoich występach, ponieważ musi oszczędzać głos na 44 piosenki, które śpiewa” – powiedział Kelce w swoim podcaście „New Heights”.

„Więc byłem trochę wkurzony, że nie mogłem wręczyć jej jednej z bransoletek, które dla niej zrobiłem.”

Zawodnik Kansas City Chiefs poszedł na jej koncert i nie udało mu się wręczyć jej bransoletki przyjaźni ze swoim numerem. Getty Images for TAS Rights Management
Para upubliczniła swój związek we wrześniu 2023 roku. Getty Images dla TAS Rights Management

Stamtąd piosenkarka „Cruel Summer” postanowiła zaryzykować z Kelce po tym, jak „wystawił [ją] na ostrzał” w swoim podcaście.

Swift i tight end utrzymywali swój związek pod radarem przez kilka miesięcy, zanim we wrześniu 2023 r. podali go do publicznej wiadomości.

Czytaj również:  Bethenny Frankel rzuca się na Kim Zolciak, Kroy Biermann: "Pay your f-king bills

Źródła poinformowały Page Six, że oboje planują zaręczyć się tego lata.

Latest Posts

Nie przegap