6 czerwca 2022 r. | 8:58

Dr Jen Armstrong postępuje naprzód po rozstaniu z mężem Ryne’em Hollidayem.

Gwiazda „Real Housewives of Orange County” zmieniła swój wniosek z 13 maja o separację prawną na rozwód, wynika z dokumentów sądowych uzyskanych przez Page Six.

44-letnia Armstrong poprosiła o zakończenie możliwości przyznawania przez sąd alimentów dla niej i Holliday. Poprosiła również o prawną i fizyczną opiekę nad trójką ich dzieci, 10-letnimi bliźniakami Verą i Vincem oraz 9-letnim Robertem, przy czym Holliday będzie miała tylko prawo do odwiedzin.

A split of Dr. Jen Armstrong and Ryne Holliday and the couple with their kids.
Dr Jen Armstrong złożyła pozew o rozwód z Ryne’em Holliday’em.
jenniferarmstrongmd/Instagram

Dodatkowo, lekarz medycyny estetycznej zaktualizował datę separacji zerwanej pary z 8 września 2021 na 6 kwietnia 2022.

„Jen i Ryne skupiają się na swojej rodzinie i obecnie dobrze się dogadują”, powiedział przedstawiciel Armstronga w oświadczeniu dla E! News.

Źródło wcześniej powiedziało nam, że Armstrong złożył wniosek o separację prawną z Holliday dla dobra ich rodziny.

Dr. Jen Armstrong, Ryne Holliday and their kids at Disneyland.
Gwiazda „RHOC” wystąpiła o prawną i fizyczną opiekę nad trójką swoich dzieci, 10-letnimi bliźniakami Verą i Vincem oraz 9-letnim Robertem, przy czym Holliday miała prawo tylko do odwiedzin.
jenniferarmstrongmd/Instagram

„Nie było żadnego konkretnego katalizatora dla złożenia pozwu. Po ich pierwszej próbnej separacji we wrześniu [2021], Jen i Ryne wciąż pozostawali w zawieszeniu, a Jen czuła, że musi podjąć ten krok, aby poprawić dynamikę ich rodziny” – powiedziało źródło.

„Problemy, które ich łączą, to te same problemy, które pojawiały się w programie” – kontynuuje informator. „Ale wszystko jest polubowne, a oni są zaangażowani w to, by ich dzieci były stabilne i szczęśliwe”.

Rozstali małżonkowie udowodnili, że ich relacje są polubowne, kiedy zabrali swoje dzieci na wycieczkę do Disneylandu zaledwie tydzień przed złożeniem dokumentów w sądzie.

„Co za ✨magiczny✨ dzień w Disneylandzie z rodziną! 🪄♥️😍 dziękuję @disneyland za niesamowitą wycieczkę i dzień pełen śmiechu, uśmiechów i czystej magii!!!!” Armstrong podpisał karuzelę rodzinnych zdjęć na Instagramie. „Czuję się znowu jak małe dziecko! ♥️🖤🪄✨🍊”

Armstrong i Holliday pobrali się 17 listopada 2013 roku.