środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „RHODubai”, Lesa Milan, „nie rozumie szumu” wokół „pozłacanej i rdzewiejącej” Caroline Stanbury

Ona nie jest zwolenniczką Stanbury’ego.

Gwiazda „Real Housewives of Dubai” Lesa Milan była najnowszym gościem podcastu Page Six „Virtual Reali-Tea”, gdzie ujawniła nam, że nie rozumie uwielbienia, jakim niektórzy darzą jej koleżankę z obsady Caroline Stanbury.

„Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem tego szumu. Naprawdę nie rozumiem”, mówi 35-letni Milan, którego była przyjaciółka i koleżanka z „RHODubai” Chanel Ayan stała się szczególnie bliska Stanbury’emu w ciągu ostatnich dwóch lat.

Projektantka Mina Roe – która pamiętnie ścierała się ze Stanbury przez cały inauguracyjny sezon 2022 roku – twierdzi, że decyzja 46-letniej Ayan o współpracy z 48-letnią absolwentką „Ladies of London” była wątpliwa.

Podczas gościnnego występu w podcaście Page Six „Virtual Reali-Tea”, gwiazda „Real Housewives of Dubai” Lesa Milan przyznała, że nie rozumie uwielbienia, jakim niektórzy darzą jej koleżankę z obsady Caroline Stanbury. Page Six
„Nie rozumiem tego, naprawdę nie rozumiem tego szumu. Naprawdę nie rozumiem”, mówi Milan o absolwentce „Ladies of London”. carolinestanbury/Instagram

„Czuję, że chciałabym być po tej stronie każdego dnia”, mówi „Virtual Reali-Tea” „I każdy, kto ze mną jeździ, jest lepszy.”

Milan mówi dalej, że wszystko, czego dotknie, „zamienia się w złoto” Jednak Bravolebrity – znana z szybkiego dowcipu, ostrego języka i światowej klasy cienia – żartuje, że efektowna prezentacja Stanbury to farsa.

„Tam wygląda na bardzo pozłacany i rdzewiejący” – mówi była mieszkanka Miami o brytyjskim emigrancie.

Pomimo ich zerwanej dynamiki, Milan miał miłe rzeczy do powiedzenia na temat niedawnej operacji plastycznej Stanbury’ego podczas rozmowy z Page Six w marcu.

Milan (drugi od lewej) pamiętnie ścierał się ze Stanburym (trzeci od prawej) przez cały inauguracyjny sezon 2022 roku. Zach Dilgard/Bravo via Getty Images
Była przyjaciółka projektantki Miny Roe, Chanel Ayan (trzecia od lewej), stała się szczególnie bliska Stanbury w ciągu ostatnich dwóch lat. Chris Haston/Fred Jagueneau/Bravo

„Wiesz co? Muszę powiedzieć, że osobiście wygląda niesamowicie” – powiedziała o liftingu twarzy prowadzącej podcast „Uncut and Uncensored”. „W rzeczywistości wygląda dobrze.”

Stanbury ujawniła jesienią ubiegłego roku, że przeszła zabieg u chirurga plastycznego dr Steve’a S. Kima w Los Angeles, po drugiej stronie świata od jej domu na Bliskim Wschodzie.

Milan zauważyła, że ona i jej mąż, Rich Hall, czuli, że operacja usunięcia skóry odjęła Stanbury lat.

Czytaj również:  Żona Josha Pecka, Paige O'Brien, rodzi drugie dziecko

„Wiesz, mój mąż nazwał ją ’50-letnią influencerką'” – powiedział Milan, odnosząc się do żartu wykonanego przez biznesmena podczas pierwszego sezonu reality show. „A kiedy zobaczył ją pewnego dnia, powiedział: ’25!'”

Milan twierdzi, że decyzja Ayana o związaniu się z absolwentką „Ladies of London” była wątpliwa. chanelayan/Instagram
Bravolebrity – znana z szybkiego dowcipu, ostrego języka i światowej klasy cienia – żartuje, że efektowna prezentacja Stanbury to farsa. carolinestanbury/Instagram

Podczas gdy Stanbury i Milan z pewnością nie są dziś najlepszymi przyjaciółkami, ta druga przyznaje, że jest z nią „serdeczna”.

„Nie mam z nią żadnych problemów. Wiesz, kiedy mówią, że nie ma oczekiwań, nie ma rozczarowań? Czuję, że widzę ją taką, jaka jest, wiesz, przemykającą się”, mówi. „I to mi wystarcza. Odpowiednio poruszam się po tych przestrzeniach.”

Tymczasem Milan opłakuje niegdyś bliską więź, jaką miała z Ayanem.

„Tam wygląda na bardzo pozłacaną i rdzewiejącą” – mówi była mieszkanka Miami o brytyjskim emigrancie. Getty Images
Podczas gdy Stanbury i Milan z pewnością nie są dziś najlepszymi przyjaciółkami, ta druga przyznaje, że jest z nią „serdeczna”. Casey Durkin/Bravo

„Z Ayan jest inaczej”, ubolewa, „ponieważ [miałam] wiele oczekiwań, więc jest jedyną osobą, która może mnie naprawdę rozczarować.”

Szczegóły ich rozstania pozostają niejasne, ale Milan z niecierpliwością czeka na rozwój jej sporu z Ayan na ekranie, choćby dla jasności.

„To była prawdziwa przyjaźń i myślę, że ludzie mogą się z nią identyfikować. Ayan i ja byliśmy naprawdę najlepszymi przyjaciółmi i … nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to wszystko się potoczy”, wyjaśnia.

„Musiałam coś przegapić, bo nie spodziewałam się tego. Jestem więc tak samo zaangażowana jak fani.”

„Czuję, że widzę ją taką, jaka jest, wiesz, prześlizgującą się”, mówi Milan o Stanbury. NBCU Photo Bank via Getty Images
W międzyczasie opłakuje swoją zerwaną przyjaźń z Ayanem. chanelayan/Instagram

Nie zdradzając zbyt wiele, Milan sugeruje, że niewypowiedziana rywalizacja ze strony Ayana przyczyniła się do ich upadku.

„Może miała jakieś zewnętrzne wpływy”, mówi o twórczyni Ayan Beauty.

„Wiem, z mojej perspektywy, że było to coś w rodzaju tajnej rywalizacji, o której czułam, że się dzieje, a o której nie wiedziałam aż do później”

Chociaż dopiero okaże się, czy panie będą w stanie naprawić sytuację – być może podczas nadchodzącego zjazdu sezonu 2 – Milan podkreśla, że nie rozkoszuje się konfliktem z modelką, która została przedsiębiorcą kosmetycznym.

Czytaj również:  Pamiętacie, jak były Britney Spears rozbił jej ślub z Samem Asghari?
Szczegóły ich kłótni pozostają niejasne, ale Milan nie może się doczekać, aby zobaczyć, jak jej konflikt z Ayan rozwija się na ekranie, choćby dla jasności. Zach Dilgard/Bravo via Getty Images
Milan nazywa sytuację „smutną” Lesa Milan/Instagram

W rzeczywistości jest to denerwujące, przyznaje.

„Naprawdę, szczerze ją kochałem”, mówi Milan. „A to zawsze smutne, gdy ktoś z kimś zrywa, prawda?”

„The Real Housewives of Dubai” emitowany jest we wtorki o 21:00 ET na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap