piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „RHOM” Todd Nepola świętuje Dzień Matki z żoną Alexią pomimo rozstania

Todd Nepola nadal wysoko ceni Alexię Nepolę pomimo rozstania pary.

Todd wziął udział w swoim Instagram Story w niedzielę, aby uczcić gwiazdę „Real Housewives of Miami” w Dniu Matki, mimo że oboje nie mają razem dzieci.

„HAPPY MOTHERS [sic] DAY ❤️❤️”, napisał pośrednik nieruchomości na zdjęciu Alexii z jej dwoma synami, Peterem i Frankie Rosello, których dzieli ze swoim pierwszym mężem, Pedro Rosello.

Todd zabrał na swój Instagram Story w niedzielę, aby oddać hołd gwieździe „RHOM”. lifeaccordingtotodd/Instagram
„SZCZĘŚLIWEGO DNIA MATKI [sic]”, napisał pośrednik nieruchomości na zdjęciu Alexii z jej dwoma synami, Peterem i Frankie Rosello. alexiae_says/Instagram

Todd, który ma dwójkę własnych dzieci, ustawił post na melodię „Superwoman” Alicii Keys i oznaczył Bravolebrity, która upewniła się, że ponownie opublikuje.

„Lepiej, żeby nie wpuszczała go z powrotem. 🙄”, napisał jeden z użytkowników X pod zrzutem ekranu @queensofbravo, a inny ostrzegł: „Nie mów o matce nigdy Todd.”

Ale inni szybko zauważyli, że „ludzie mogą się rozwieść i nadal dbać o siebie nawzajem”, ponieważ „związki nie zawsze muszą się źle kończyć”

Todd ustawił post na melodię „Superwoman” Alicii Keys i oznaczył Bravolebrity, która upewniła się, że ponownie opublikuje.
Todd złożył pozew o rozwód w kwietniu po dwóch latach małżeństwa, twierdząc, że ich związek został „nieodwracalnie zerwany” Getty Images

Ktoś inny postawił hipotezę, że założyciel Current Capital Real Estate Group „prawdopodobnie był po prostu miły.”

Todd, lat 51, złożył pozew o rozwód w zeszłym miesiącu po zaledwie dwóch latach małżeństwa, twierdząc, że ich związek został „nieodwracalnie zerwany” Wiadomość ta zaskoczyła nie tylko fanów, ale także 57-letnią Alexię.

„Jestem zszokowana i załamana, że Todd zdecydował się rozwiązać nasze małżeństwo” – napisała wówczas za pośrednictwem swojej historii na Instagramie. „Pocieszam się faktem, że moi przyjaciele i rodzina będą przy mnie, wspierając mnie w tym trudnym czasie.”

„Jestem zszokowana i załamana, że Todd zdecydował się rozwiązać nasze małżeństwo” – odpowiedziała wówczas Alexia. alexiae_says/Instagram
Później zalała się łzami, omawiając rozstanie w swoim podcaście. alexiae_says/Instagram

Wkrótce potem właścicielka Alexia + Frankie’s Beauty Bar zalała się łzami podczas współprowadzenia podcastu „Ay Por Favor” z koleżanką z obsady „RHOM” Marysol Patton.

Przyznała, że czuła się „zagubiona” i że „wracała myślami do tego, co się stało?”

Chociaż Alexia powiedziała, że postrzega siebie jako „pozytywną osobę” i chce pamiętać „wszystkie piękne chwile” z Toddem, w tym ich „piękne wspólne wycieczki”, rozumie, że „gniew” jest jednym z etapów żałoby.

Czytaj również:  'Wednesday' gwiazda Jenna Ortega: nie jestem 'mroczna i pokręcona' w prawdziwym życiu
Alexia przyznała, że czuła się „zagubiona” i że „wracała myślami do tego, co się stało?” alexiae_says/Instagram
„Wszyscy są przy mnie. Sprawdzają mnie” – powiedziała o swoich współpracownikach. alexiae_says/Instagram

Pośród złamanego serca, samozwańcza „kubańska Barbie” opiera się na swoich współpracownikach.

„To jest piękno naszego programu – nawet jeśli mówimy sobie rzeczy, których nie lubimy, pod koniec dnia, kiedy ich potrzebuję, oni tam są” – powiedziała Alexia podczas swojego pierwszego publicznego pojawienia się od czasu separacji.

„Po tym, jak moje wiadomości pojawiły się około dwa tygodnie temu, Larsa [Pippen] była jedną z pierwszych osób, które do mnie zadzwoniły po Julii [Lemigovej]”, dodała. „Wszyscy do mnie dzwonili, wysyłali SMS-y. Wszyscy są przy mnie. Sprawdzają, co u mnie. Szczerze mówiąc, to właśnie kocham w naszej franczyzie.”

Latest Posts

Nie przegap