piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „RHONJ” Jackie Goldschneider skrytykowana za urodzinowy hołd dla Teresy Giudice: „Zapach desperacji

Gwiazdy „Real Housewives of New Jersey”, Jackie Goldschneider i Teresa Giudice, być może zmieniły zdanie, ale fani serialu nie są tak otwarci na ich nową przyjaźń.

47-letnia Goldschneider życzyła swojej koleżance z Bravolebrity wszystkiego najlepszego z okazji urodzin za pośrednictwem Instagrama w sobotę, ale szybko spotkała się z kwaśnymi komentarzami ze strony obserwujących, którzy uważali, że za tym aktem kryje się „desperacja”.

Na pierwszym zdjęciu Giudice przytuliła się do adwokata w szarym kardiganie Chanel.

Jackie Goldschneider spotkała się z reakcją fanów „RHONJ” po tym, jak w sobotę złożyła życzenia urodzinowe Teresie Giudice. Jackie Goldschneider
„Wszystko, co powiem, zostanie odrzucone [sic], pokochane, dopingowane lub znienawidzone, więc po prostu powiem wszystkiego najlepszego” – napisała na Instagramie. Jackie Goldschneider

Drugi slajd zawierał zdjęcie kobiet z Jennifer Aydin i Jennifer Fessler podczas nocnego wyjścia, podczas gdy trzecie zdjęcie przedstawiało Giudice i Goldschneider pozujące razem.

„Wszystkiego najlepszego @teresagiudice! Wszystko, co powiem, zostanie odrzucone [sic] lub pokochane, dopingowane lub znienawidzone, więc po prostu powiem wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, nie mogę się doczekać świętowania i czekam na wiele więcej dobrych chwil. Życzę najlepszych urodzin. 🎂❤️🥂”, podpisała post.

Giudice, która w sobotę obchodziła swoje 52 urodziny, przyjęła życzenia Goldschneider w dobrym nastroju.

Fani zasugerowali, że przyjazna interakcja była posunięciem mającym na celu zapewnienie sobie miejsca w 15. sezonie serialu Bravo, biorąc pod uwagę, że wcześniej była blisko ze szwagierką i wrogiem Giudice, Melissą Gorgą. Jackie Goldschneider
„Czy nie nazwała cię stalkerką… i nie rozpowszechniała plotek, że twój mąż cię zdradza? 🤔”, napisał jeden z fanów. Ralph Bavaro/Bravo

„Dziękuję, kocham cię 💕💕💕”, skomentowała.

Fani szybko nazwali ten post posunięciem mającym na celu zabezpieczenie miejsca Goldschneidera w kolejnym sezonie „RHONJ”

„Czy ona nie nazwała cię prześladowczynią… i nie rozsiewała plotek, że twój mąż cię zdradza? 🤔”, powiedział jeden z fanów.

Goldschneider wcześniej otwarcie mówiła o swojej nowej przyjaźni z Giudice na Bravocon w listopadzie ubiegłego roku. Nicole Weingart/Bravo
Nazwała ich relację „nową, rozwijającą się i pełną wzajemnego szacunku… nieoczekiwaną” jackiegoldschneider/Instagram

„Zapach desperacji”, dodał inny.

„Nie potrwa długo, zanim Teresa znów się do ciebie zwróci 😂”, napisał trzeci użytkownik.

Goldschneider otworzyła się na temat swojego nowego związku z Giudice na Bravocon w listopadzie ubiegłego roku, nazywając go „nowym, rozwijającym się i pełnym wzajemnego szacunku … nieoczekiwanym”

W wywiadzie dla Us Weekly, autorka „Weight of Beautiful” powiedziała, że ich przyjaźń „wyrosła organicznie.”

Goldschneider występowała jako pełnoetatowa gospodyni domowa w „RHONJ” od sezonu 9 do 12. Eugene Gologursky/Bravo
Została przyjaciółką serialu w sezonie 13. Andrew Eccles/Bravo

„To było tak, jakbyśmy po prostu rozmawiali na imprezie, a potem rozmawialiśmy więcej, a potem zaczęliśmy do siebie dzwonić, a potem spotkaliśmy się i zaczęliśmy się przytulać. Lubimy się”, wyjaśniła.

Czytaj również:  Gisele Bündchen bawi się z 11-letnią córką Vivian, mówiąc o "sile" matek po rozstaniu z Tomem Bradym

Goldschneider zagrała w serialu Bravo jako pełnoetatowa gospodyni domowa w sezonach od 9 do 12.

Została przyjaciółką serialu w sezonie 13, który jest obecnie emitowany na Bravo.

Latest Posts

Nie przegap