piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „RHONY” Erin Lichy ma obsesję na punkcie tego kosmetyku za mniej niż 12 dolarów

Erin Licjy with instes of blush, lip gloss, a shirt and pants
Zszywki Erin Lichy z Big Apple nie wszystkie mają duże metki z ceną. Gavin Bond/Bravo via Getty Images; L’Oreal; Net-a-Porter; True Botanicalas; Levi’s

Jeśli chodzi o najlepsze miejsce w swojej szafie, Erin Lichy jest wybredna.

W związku z trwającymi zdjęciami do serialu „RHONY”, gwiazda „Bravo” mówi Page Six Style, że wiele z jej ubrań jest „wysokiej jakości, ale niedrogich”, ponieważ metki projektantów „nie zawsze oznaczają, że są najmodniejsze.”

Jest to filozofia mody, którą przeniosła do kręcenia 15. sezonu programu z siedzibą w Big Apple, decydując się na pozyskiwanie pewnych stylizacji z własnej szafy zamiast kupowania nowych.

„W [moim pierwszym sezonie] robiłam nieco więcej zakupów, ale teraz naprawdę opieram się na własnym stylu i ufam sposobowi, w jaki łączę stroje z mojej istniejącej szafy” – mówi. „Jestem podekscytowana, że widzowie zobaczą moje prawdziwe wyczucie stylu w tym sezonie.”

Erin Lichy
„Niektóre z moich podstawowych elementów są klasyczne, ale niedrogie”, mówi nam Lichy. Clifton Prescod/Bravo

Urodzona i wychowana w Nowym Jorku nowojorka przygotowuje się również do pracy z kamerą, korzystając z porad współpracowników, takich jak modelka Ubah Hassan, która, jak nam mówi, „próbowała przekonać mnie do pocierania całej twarzy skórką od banana jako sposobu na piękno”

„Okazuje się, że miała rację, ponieważ właśnie w tym tygodniu widziałam kilka artykułów mówiących, że faktycznie działa wygładzając i rozjaśniając skórę” – dodaje.

Poniżej, Lichy dzieli się kilkoma modowymi i kosmetycznymi niezbędnikami, na punkcie których ostatnio oszalała – z których niewiele kosztuje więcej niż wycieczka do sklepu spożywczego.

Revlon Illuminance Gel Serum Blush

Revlon blush
Revlon

„Ostatnio mam obsesję na punkcie tego serum do różu. Kupiłam je w mojej drogerii w odcieniu Striking Rose i ma idealny różany kolor, który sprawia, że wyglądam, jakbym leżała na słońcu o 10 minut za długo.”


True Botanicals Moisture Lock Glossy Lip Balm

True Botanicals Lip Balm
True Botanicals

„Jestem dość wybredna, jeśli chodzi o balsamy do ust, ale ten naprawdę załatwia sprawę, gdy moje usta są spierzchnięte. Jest super nawilżający i sprawia, że moje usta wyglądają na błyszczące.”

Czytaj również:  gwiazda "Parasite" Lee Sun-kyun znaleziona martwa w wyniku pozornego samobójstwa podczas śledztwa w sprawie narkotyków: raport

Discipbush Cargo Pants

black parachute pants
Discipbush/Amazon

„Modne spodnie spadochronowe są moimi ulubionymi w dni, kiedy jestem w ruchu lub wychodzę z dziećmi. Miałam obsesję na punkcie moich z kolekcji Target x DVF, ale bardzo szybko się wyprzedały. Zamiast tego wypróbuj te urocze [lookalikes] na Amazon.”


Goldsign The Fonteyn Off-the-Shoulder Bodysuit

A black off-the-shoulder bodysuit
Net-a-Porter

„To mój ulubiony top na wieczorne wyjścia. Bardzo łatwy w stylizacji z dżinsami i obcasem, a do tego jest dostępny w kilku świetnych neutralnych kolorach”


Levi’s 501 Original Fit Jeans

A model in blue jeans
Levi’s

„Żyję w Levi’s – czy to w tym stylu, czy w ich workowatych Dad Jeans.”


Bluza z odkrytymi ramionami Spiritual Gangster La Vida

A model in an off-the-shoulder sweatshirt
Spiritual Gangster

„Moja obecna obsesja na punkcie bielizny nocnej. Jest taki miękki i przytulny.”


Latest Posts

Nie przegap