czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

gwiazda „Sister Wives” Janelle Brown była zaniepokojona ostatnimi SMS-ami syna Garrisona przed jego śmiercią

Syn Janelle Brown i Kody’ego Browna, Garrison, wysłał podobno niepokojącą wiadomość tekstową, która uruchomiła dzwonki alarmowe u jego matki, zanim zmarł w wyniku pozornego samobójstwa na początku tego tygodnia.

„Chcę cię nienawidzić za dzielenie się dobrymi chwilami. Ale nie mogę. Tęsknię za tymi dniami”, 25-letnia absolwentka „Sister Wives” powiedziała grupie ludzi SMS-em, zgodnie z raportem policyjnym uzyskanym przez TMZ.

Page Six skontaktowała się z dyżurnym oficerem informacji publicznej, ale nie otrzymała natychmiastowej odpowiedzi.

Garrison Brown podobno wysłał przed śmiercią niepokojącą wiadomość. Instagram/robertthebrown
„Chcę cię nienawidzić za dzielenie się dobrymi chwilami. Ale nie mogę. Tęsknię za tymi dniami”, podobno napisał do grupy ludzi. hunter_elias01/Instagram
Janelle Brown, widziana tutaj z Garrisonem, podobno zmartwiła się jeszcze bardziej, gdy dowiedziała się o jego SMS-ie. Instagram/robertthebrown

Zaniepokojona mama – która nie uczestniczyła w czacie grupowym – podobno dowiedziała się o wiadomości syna, a następnie próbowała skontaktować się z nim za pośrednictwem wiadomości tekstowej.

Według raportu policji, 54-letnia Janelle była w stanie krótko porozmawiać z Garrisonem, ale dokładne szczegóły ich rozmowy nie są znane.

Jednak to, o czym rozmawiali, prawdopodobnie jeszcze bardziej ją zaniepokoiło, ponieważ podobno skontaktowała się z innymi dziećmi, aby „sprawdzić” ich brata, ponieważ rzekomo przestał odpowiadać.

Gabriel Brown podobno zgłosił się na ochotnika, aby sprawdzić Garrisona, ale został znaleziony martwy w swoim domu w Arizonie. Podobno trzymał w ręku broń.

Garrison zmarł w wyniku samobójstwa. Instagram/janellebrown17
Podobno znaleziono go z bronią w ręku, gdy odszedł. Instagram/janellebrown17

Według TMZ, współlokatorzy Garrisona zostali przesłuchani i twierdzą, że słyszeli „trzask” w poniedziałek wieczorem, ale nie sądzili, że był to strzał, dlatego zmarła gwiazda reality show została znaleziona dopiero następnego dnia.

Współlokatorzy ujawnili również, że Garrison miał do czynienia z nadużywaniem substancji psychoaktywnych i wydaje się, że miał również do czynienia z problemami rodzinnymi.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Janelle podobno powiedziała policji, że jej syn nie rozmawiał z 55-letnim Kody’m od jakiegoś czasu i że byli w separacji.

Janelle i Kody wydali wspólne oświadczenie we wtorek po upublicznieniu informacji o śmierci ich syna.

Czytaj również:  Czerwony dywan Critics' Choice Awards 2024: Jennifer Aniston, Billie Eilish i nie tylko
Garrison wystąpił w „Sister Wives” ze swoją rodziną. gwendlynbrown/Instagram
Podobno był w separacji ze swoim ojcem, Kody’m, co doprowadziło do jego śmierci. janellebrown/Instagram

„Kody i ja jesteśmy głęboko zasmuceni, ogłaszając utratę naszego pięknego chłopca Roberta Garrisona Browna” – powiedziała wówczas była para za pośrednictwem Instagrama.

„Był jasnym punktem w życiu wszystkich, którzy go znali. Jego strata pozostawi tak wielką dziurę w naszym życiu, że zapiera nam dech w piersiach.”

Zakończyli: „Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i dołączenie do nas w uczczeniu jego pamięci.”

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którąkolwiek z kwestii poruszonych w tej historii, zadzwoń lub wyślij SMS-a do Suicide & Crisis Lifeline pod numer 988.

Latest Posts

Nie przegap