sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

gwiazda 'Squid Game’ Anupam Tripathi podpisuje kontrakt z CAA (Exclusive)

Ulubieniec fanów Squid Game Anupam Tripathi podpisał umowę z CAA na wszystkich polach, The Hollywood Reporter dowiedział się na wyłączność.

Indyjski aktor przeniósł się do Korei na stypendium artystyczne i przez następną dekadę pracował głównie w małych rolach na ekranie i scenie, aż wylądował swoją pierwszą główną rolę w tym, co stało się globalną sensacją dla Netflix. Jako Ali Abdul (aka Player No. 199), słodki i ufny pakistański pracownik migrujący, próbujący zarobić na utrzymanie żony i niemowlęcia, musiał mówić połamanym koreańskim z akcentem urdu (podczas gdy w prawdziwym życiu aktor biegle mówi po koreańsku i w hindi).

Tripathi jest teraz nominowany do SAG Award, dzieląc nominację za wybitny występ zespołu w serialu dramatycznym z resztą obsady Squid Game – pierwsza taka nominacja dla serialu nie w języku angielskim.

Aktora, który również biegle posługuje się językiem angielskim, będzie można następnym razem usłyszeć w nadchodzącym podcastowym dramacie Marginal Mediaworks Scammers. Opisywany jako Utalentowany Pan Ripley spotyka Białego Tygrysa, Tripathi zagra główną rolę w anglojęzycznej serii, której autorami są początkujący pisarze Vishnu Vallabhaneni i Karan Sunil.

Tripathi nadal jest zarządzany przez B&C Content z siedzibą w Beverly Hills i Seulu.

Czytaj również:  Emma Watson o tym, dlaczego zrobiła sobie przerwę od aktorstwa: "I Felt a Bit Caged"

Latest Posts

Nie przegap