środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

gwiazdy 'Bachelorette’ Michelle Young i Nayte Olukoya kończą zaręczyny

Michelle Young i Nayte Olukoya zakończyły swoje zaręczyny po tym, jak ich romans pojawił się w ostatnim sezonie randkowego show ABC.

Obie gwiazdy wzięły na media społecznościowe w piątek, aby ogłosić swoje rozstanie po tym, jak Olukoya zaproponował Young w finale sezonu, który wyemitował 21 grudnia 2021 roku.

„Zmagam się z tym, że Nayte i ja pójdziemy swoimi drogami, ale stoję z nim w świadomości ciężkości, która jest obecna w obu naszych sercach, ponieważ ten związek był dla nas bardzo prawdziwy”, Young, 29, zamieściła na swoim Instagram Stories. Dodała, że jest „głęboko zraniona i będzie potrzebowała czasu i przestrzeni, aby przepracować ten ból serca.”

Tymczasem Olukoya napisał na swoich Stories, po części, „Michelle i ja zamierzamy iść do przodu osobno. Serca są ciężkie, emocje są wysokie, a my radzimy sobie z tym najlepiej jak potrafimy.”

Podczas poprzedniego wywiadu z The Hollywood Reporter, para odzwierciedliła się na byciu pierwszą czarną parą, która zaręczyła się w The Bachelor lub The Bachelorette. „Dla nas jest to po prostu tak niesamowicie ważne, że byliśmy w stanie pokazać tak wielu ludziom czarną historię miłosną,” powiedział wtedy Young. „W przeszłości były zróżnicowane castmembers, ale te historie niekoniecznie miały okazję być pokazane.”

Rozstanie oznacza, że sześć najnowszych Bachelorette par rozstało się od czasu swoich romansów w programie. Rachel Lindsay i Bryan Abasolo, których historia została opisana w sezonie, który został wyemitowany w 2017 roku, nadal są razem, podczas gdy JoJo Fletcher, Bachelorette przed Lindsay, poślubiła swój wybór show, Jordan Rodgers, w zeszłym miesiącu.

Rachel Recchia i Gabby Windey będą dzielić światło reflektorów jako współbachelorettes w nadchodzącym sezonie, który ma premierę 11 lipca na ABC.

Czytaj również:  NBCUniversal przyznaje 119 tys. dolarów Alliance for Media Arts + Culture, aby zwiększyć różnorodność w kreatywnym marketingu (wyłączność)

Latest Posts

Nie przegap