18 stycznia 2023 r. | 14:31

Arrivederci, Sicily!

Obsada „The White Lotus” poleciała do innego włoskiego miasta w samą porę na Tydzień Mody, z nie mniej niż pięcioma kluczowymi graczami sezonu 2 biorącymi udział w pokazach męskich jesieni 2023 w Mediolanie.

Will Sharpe (który grał brata Ethana w hicie HBO Mike’a White’a) siedział w pierwszym rzędzie na prezentacji Emporio Armani w sobotę, ubrany w dżinsy z surowym wykończeniem i szary płaszcz w kratę, zamiast bluz z kapturem i ubrań treningowych swojego bohatera.

Sophia Di Martino and Will Sharpe is seen front row at the Emporio Armani fashion show
W Emporio Armani, Will Sharpe był otoczony przez swoją partnerkę, gwiazdę „Loki” Sophię Di Martino, oraz aktora Joe Alwyna.
Getty Images

Na niedzielnym pokazie JW Anderson, Sabrina Impacciatore (którą widzowie zapamiętają z roli spiętej menadżerki hotelu, Valentiny) porzuciła polerowane pantsuity swojego alter ego na rzecz czegoś bardziej ekscentrycznego: kombinezonu z wizerunkiem tropikalnego zachodu słońca, który połączyła z ciemnym makijażem oczu, mokrymi fryzurami i wysokimi skórzanymi butami.

Sabrina Impacciatore is seen front row at the JW Anderson Pre-Fall 2023 fashion show
Sabrina Impacciatore siedziała w pierwszym rzędzie na pokazie JW Anderson.
WireImage

Do niej w pierwszym rzędzie dołączyła Simona Tabasco (która sportretowała sprytną pracownicę seksualną Lucia), ubrana w błyszczącą suknię w kolorze gunmetalowym, ozdobioną dwukolorową pastelową torbą Bumper Bag ($775) i niebieskimi sandałami na ramiączkach.

Simona Tabasco is seen front row at the JW Anderson Pre-Fall 2023 fashion show
Simona Tabasco pokazała się bez pleców w JW Anderson.
WireImage

U Prady, Adam DiMarco (Albie) wyglądał o wiele bardziej wyrafinowanie niż „miły facet”, którego grał w serialu, ubrany w czarno-biały płaszcz gingham nałożony na klasyczny golf i spodnie z tego słynnego domu mody.

Adam DiMarco attends Prada Fall/Winter 2023/2024 Menswear Fashion Show on January 15, 2023 in Milan, Italy.
Adam DiMarco pozował dla fotografów w Pradzie.
Getty Images dla Prady

A Theo James (który grał toksycznego finansistę Camerona w „White Lotus”) pojawił się na poniedziałkowym pokazie Giorgio Armani, wyglądając ostro w swoim dwurzędowym garniturze i rozpiętej koszuli.

Theo James is seen front row at the Giorgio Armani fashion show
Theo James pokazał się na pokazie Giorgio Armani.
WireImage

Mamy nadzieję, że gwiazdy Aubrey Plaza, Meghann Fahy, Haley Lu Richardson i – ośmielę się marzyć! – Jennifer Coolidge pojawią się razem na kilku pokazach podczas New York Fashion Week w przyszłym miesiącu.