piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Gwiazdy oddają hołd reporterowi KTLA Samowi Rubinowi po jego śmierci w wieku 64 lat

Hollywood opłakuje śmierć ukochanego dziennikarza rozrywkowego Sama Rubina.

Gwiazdy wzięły udział w mediach społecznościowych w piątek, aby upamiętnić zmarłego reportera KTLA po tym, jak potwierdzono, że zmarł na atak serca wcześniej w ciągu dnia. Miał 64 lata.

„Tak smutno dowiedzieć się, że straciliśmy Sama Rubina” – napisała w piątek w serwisie X nagrodzona Oscarem aktorka Octavia Spencer. „To była zawsze przyjemność widzieć go i być w jego obecności. Moje kondolencje dla jego rodziny i fanów.”

Wieloletni reporter KTLA doznał ataku serca. Miał 64 lata. Getty Images for Turner
KTLA poinformowała, że w piątek rano zadzwonił do lekarza, ponieważ nie czuł się dobrze. Następnie doszło do zatrzymania akcji serca. Sam Rubin/Instagram

Ben Stiller również wypowiedział się na platformie, „Tak smutno i przykro słyszeć o śmierci Sama Rubina.

„Doskonały profesjonalista. Pierwszy wywiad przeprowadziłem z nim w około ’93 roku i niezliczoną ilość razy na przestrzeni lat. Kochał aktorów i filmy.”

Stiller, lat 58, zauważył, że Rubin „sprawiał, że wszyscy czuli się komfortowo” i że wywiady z nim były „zawsze zabawne i łatwe.”

Gwiazda „Meet the Fockers” podsumowała: „Był instytucją. Straciliśmy go zbyt wcześnie. Przesyłam wyrazy miłości jego rodzinie. 💙”

Octavia Spencer złożyła hołd Rubinowi za pośrednictwem X. WireImage
Ben Stiller również uhonorował Rubina na platformie, nazywając go „wytrawnym profesjonalistą” Getty Images

Marlee Matlin dodała za pośrednictwem X: „Jestem zszokowana i zasmucona wiadomością o przedwczesnej śmierci Sama Rubina. Jeśli spojrzysz na „kind”, zobaczysz jego zdjęcie. RIP, Sam… na pewno będzie mi ciebie brakować.”

Richard Simmons, który w ostatnich latach prowadził bardzo prywatne życie, pojawił się nawet, aby wypowiedzieć się na temat śmierci Rubina.

„Tak mi przykro słyszeć o tym, że mój przyjaciel Sam Rubin idzie do nieba”, napisał słynny instruktor ćwiczeń za pośrednictwem X.

„Znam go od dziesięcioleci. Zawsze interesował się moimi projektami i zawsze śmiał się z moich głupich żartów. Sam, będzie nam Ciebie brakować… Kocham, Richard Simmons”

Richard Simmons wspominał, jak Rubin „zawsze śmiał się z [jego] głupich żartów” Sam Rubin/Instagram
Kilka gwiazd chwaliło sposób, w jaki Rubin udzielał wywiadów. Sam Rubin

Wokalista Mark McGrath z Sugar Ray również złożył kondolencje na X, pisząc: „Naprawdę łamie mi serce wiadomość o odejściu Sama Rubina z porannych wiadomości KTLA. Sprawił, że moje poranki, mój zespół i ja, były bardziej interesujące i zabawne niż na to zasługiwały… Dziękuję Sam, odpoczywaj spokojnie”

Czytaj również:  Brad Pitt i Ines de Ramon zauważeni na randce w Paryżu

Jerry O’Connell, który uważał Rubina za osobistego przyjaciela, zamieścił za pośrednictwem X zrzut ekranu z czasu, gdy pojawił się w KTLA Morning News z długoletnim reporterem.

Absolwent „Talk” napisał obok niego: „Sam Rubin był LEGENDĄ. Spoczywaj w pokoju KING.”

O’Connell, lat 50, poświęcił również chwilę, aby zadzwonić do KTLA, która emitowała długi segment na cześć zmarłego kolegi podczas transmisji na żywo.

Aktorzy Henry Winkler i Sheryl Lee Ralph również zadzwonili, aby złożyć wyrazy szacunku. Ten ostatni pochwalił Rubina za „poświęcenie czasu” na poznanie swoich rozmówców, dodając: „Te poranki już nigdy nie będą takie same.”

Jerry O’Connell, który uważał Rubina za przyjaciela, nazwał go „legendą” Bruce Glikas/WireImage
O’Connell udostępnił również zrzut ekranu z wywiadu, który Rubin przeprowadził z nim dla KTLA. Jerry O’Connell/X

KTLA wydała oświadczenie dotyczące śmierci Rubina w piątek, krótko po tym, jak TMZ podało tę wiadomość.

„KTLA 5 jest głęboko zasmucona informacją o śmierci Sama Rubina”, powiedziała stacja informacyjna za pośrednictwem X w piątek.

„Sam był gigantem w lokalnej branży informacyjnej i świecie rozrywki, a także stałym elementem porannej telewizji w Los Angeles przez dziesięciolecia.”

Oświadczenie kontynuowało o Rubinie: „Jego śmiech, urok i troskliwa osobowość poruszyły wszystkich, którzy go znali. Sam był kochającym mężem i ojcem: role, które cenił najbardziej. Nasze myśli są z rodziną Sama w tym trudnym czasie.”

Śmierć Rubina jest szokiem, ponieważ był on na antenie w czwartek w pracy, przeprowadzając wywiad z aktorką Jane Seymour w dziale wiadomości.

Rubin dołączył do KTLA 5 Morning News w 1991 roku. Sam Rubin/Instagram
Przeżyła go żona i czwórka dzieci. WireImage

KTLA podała jednak, że w piątek rano zachorował, ponieważ nie czuł się dobrze.

Podobno doszło do zatrzymania akcji serca w jego domu i został przetransportowany do UCLA West Hills, gdzie stwierdzono zgon.

Rubin przeżył swoją żonę, Leslie Rubin, i ich czworo dzieci.

Latest Posts

Nie przegap