14 maja 2022 | godz. 17:53

To jabłko naprawdę nie spadło daleko od drzewa.

Córka Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina, Apple Martin, skończyła w sobotę 18 lat – i wygląda zupełnie jak jej sławna mama na nowym zdjęciu udostępnionym przez założycielkę Goop.

„18. Jestem trochę zagubiony w słowach tego ranka (😭). Nie mogłabym być bardziej dumna z kobiety, którą jesteś”, Paltrow, 49, podpisał oszałamiające zdjęcie Instagrama z solenizantką w białej sukni.

„Jesteś wszystkim, o czym mogłam marzyć i o wiele więcej. Dumny nie obejmuje tego, moje serce puchnie z uczuciami, których nie mogę ująć w słowa. Jesteś głęboko niezwykły pod każdym względem.”

Kontynuowała, by życzyć swojej „kochanej dziewczynce” szczęśliwych urodzin, zanim zakończyła: „Mam nadzieję, że wiesz, jak wyjątkowa jesteś i jak wiele światła wniosłaś do wszystkich, którzy mają szczęście cię znać. Szczególnie mnie.

„Mówię to cały czas i nigdy nie przestanę”, kontynuowała. „Słowami cioci Drew [Barrymore], urodziłam się w dniu, w którym ty się urodziłeś. Kocham cię. ❤️ Mama.”

Gwyneth Paltrow and daughter Apple
„Jesteś wszystkim, o czym mogłam marzyć i o wiele więcej” – napisała aktorka w 18. urodziny Apple.
Instagram

Legiony wysoko postawionych przyjaciół słynnej rodziny wzięły do sekcji komentarzy, aby osobiście rozszerzyć urodzinowe życzenia dla Apple, w tym Heidi Klum, Alexandra von Furstenberg i Ali Wentworth, która napisała „Happy Birthday słodka, piękna Apple!”

Tymczasem fani nie mogli się powstrzymać od komentowania tego, jak bardzo Apple przypomina swoją matkę na zdjęciu.

„Wygląda dokładnie jak Gwyneth!!!! Myślałem, że to ona” – napisał jeden z fanów, a inny dodał: „Piękna jak jej mama! Wygląda dokładnie tak jak ty. Happy Birthday 🎈.”

Przez lata obie dzieliły się wieloma selfies matka-córka.

Zaledwie w zeszłym miesiącu Paltrow podzieliła się historią, jak ona i jej były mąż, 45, wymyślili monidło Apple w szczerym Instagramie Q&A.

Czytaj również:  Whitney Rose dawała prezenty Galentine's tylko tym gwiazdom 'RHOSLC', które "wibrują wyżej

„Jej tata wymyślił nazwę i zakochałem się w niej”, ujawnił Paltrow. „Myślałam, że jest oryginalne i fajne. Nie wyobrażam sobie, żeby nazywała się inaczej!”

Paltrow i frontman Coldplay byli małżeństwem od 2003 do 2016 roku, sławnie opisując ich rozstanie jako „świadome rozprzężenie” w tym czasie. Oprócz Apple, mają również wspólnego syna Mosesa, 16.