7 czerwca 2022 r. | 5:50

W zależności od tego, na którym zjeździe z autostrady w New Jersey zjedziesz, możesz zobaczyć dwie mega gwiazdy kręcące swój najnowszy projekt.

Halle Berry i Mark Wahlberg to tylko dwa z wielkich hollywoodzkich nazwisk, które tworzą gwiazdorską obsadę w nadchodzącym filmie „Our Man From Jersey”.

Zdjęcia do szpiegowskiego thrillera Netflixa rozpoczną się tego lata w New Jersey i okolicach, a Jersey City, Bayonne, Kearny i Paterson będą gościć gwiazdy w lipcu, jak podaje NJ.com.

To nie będzie pierwszy raz, kiedy Berry połączy siły z Netflixem. W zeszłym roku gwiazda zadebiutowała jako reżyserka w filmie „Bruised”.

Film o wojowniczce kręciła w Newark i Atlantic City w 2019 roku, więc nie jest jej obce prezentowanie swoich umiejętności aktorskich na ziemi Garden State.

Niektóre sceny z nadchodzącego projektu – reżyserowanego przez twórcę „Ballers” Juliana Farino – były również kręcone w Londynie, w Anglii, na początku tego roku.

W obsadzie znaleźli się również: zdobywca Oscara J.K. Simmons, gwiazda „Pierwszej damy” Jackie Earle Haley, gwiazda „Suicide Squad” Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jessica De Gouw i Alice Lee.

Mark Wahlberg and Halle Berry are seen filming a scene on the set of 'Our Man from Jersey.'
Mark Wahlberg i Halle Berry kręcą scenę na planie filmu „Nasz człowiek z Jersey.”
MEGA

Według IMDb, film opowiada o Mike’u (Wahlberg), przyziemnym pracowniku budowlanym z Jersey.

Zostaje on „szybko wrzucony w świat superszpiegów i tajnych agentów, kiedy jego była dziewczyna z liceum, Roxanne (Berry), rekrutuje go do ważnej misji amerykańskiego wywiadu.”

Film jest współprodukowany przez Wahlberga i producenta „Ballers” Stephena Levinsona, jak podaje NJ.com.

Halle Berry is seen driving a car alongside Mark Wahlberg on the set of 'Our Man from Jersey.'
Halle Berry prowadzi samochód u boku Marka Wahlberga na planie filmu „Nasz człowiek z Jersey.”
GC Images