środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Hayden Christensen wspomina rozmowę o „Anakinie z epoki wojen klonów” z George’em Lucasem 20 lat przed „Ahsoką

Gwiazdy serialu Ahsoka , Rosario Dawson i Hayden Christensen, usiadły w niedzielne popołudnie w Los Angeles na rozmowie Emmys for Your Consideration, zastanawiając się nad scenami między Ahsoką Tano i Anakinem Skywalkerem w piątym odcinku serialu, „Shadow Warrior”

Odcinek służy jako ponowne spotkanie Anakina i jego byłego Padawana, a także zawiera retrospekcję do World Between Worlds, z Arianą Greenblatt pojawiającą się jako młodsza wersja Ahsoki. Po tym, jak Christensen pojawił się w serialu Obi-Wan Kenobi jako strona Dartha Vadera swojej postaci, ta fabuła przywróciła go jako Jedi.

Podczas wydarzenia zauważył, że twórca Dave Filoni zapytał go, czy wie o World Between Worlds podczas ich pierwszej rozmowy telefonicznej na temat serialu, „a ja powiedziałem: „Tak, wiem” Od razu byłem bardzo podekscytowany, ponieważ to po prostu twórczo otworzyło nas pod względem tego, co mogliśmy zrobić z postacią. Anakin wiele przeszedł w swoim życiu, aw prequelach jest bardzo emocjonalną postacią, ale w tym przypadku jest to wersja postaci po życiu, więc jest świadomy wszystkich tych rzeczy, ale nie jest też emocjonalnie przywiązany do tych rzeczy, więc mogliśmy przedstawić tylko nieco inne spojrzenie na postać „

Christensen powiedział, że był również bardzo podekscytowany „odkrywaniem Anakina z czasów Wojen Klonów”, ponieważ pamiętał, jak „George [Lucas] opowiadał mi o Wojnach Klonów, kiedy przygotowywaliśmy się do Zemsty Sithów i po prostu wypełniał mnie całą historią – jak Anakin walczył w Wojnach Klonów i był tym wielkim wojownikiem i odznaczonym generałem. Pamiętam, że pomyślałem: „Wow, to brzmi naprawdę fajnie, byłoby miło zobaczyć coś z tego”, dodając, że po animowanej serii Wojny Klonów, „zamoczenie stóp w akcji na żywo było prawdziwym przywilejem”

Dawson powtórzyła, że „naprawdę nie mogła się doczekać tego odcinka, pracy z Haydenem” i odkrywania innej strony Ahsoki. Powiedziała, że uwielbia grać „tę lekkość, której, jak sądzę, nie pozwoliła sobie doświadczyć przez naprawdę długi czas, i tę okazję, by była nieco bardziej otwarta na rzeczywistość, w której Anakin był czymś więcej niż tym, kim się stał”

Czytaj również:  Nowy imprezowy napój Hollywood: Koktajle bezalkoholowe

„Uwielbiam, gdy rzuca jej wyzwanie: „Czy to wszystko, czym jestem?”, ponieważ ona naprawdę nie może pomóc, ale nadal koncentruje się na ciemności. Opierała się tak długo, że jest to wyraźnie coś, co ją prześladuje”, kontynuował Dawson, a widząc młodszą wersję Ahsoki, „można zrozumieć, jak ciężkie było to brzemię przez tak długi czas” Gwiazda dodała, że odcinek odkrywa, że „to nie tylko ciemność i światło, to całe spektrum pomiędzy. Naprawdę zaakceptowanie tego i wybranie życia w pełni jest jedną z najpiękniejszych lekcji”

Rozmowa, w której uczestniczyli również Filoni, współgwiazda Natasha Liu Bordizzo, scenograf Doug Chiang i kompozytor Kevin Kiner, poświęciła czas na oddanie hołdu zmarłej projektantce kostiumów serialu Shawnie Trpcic i zmarłemu współgwiazdorowi Rayowi Stevensonowi, który gra złoczyńcę z pierwszego sezonu.

„Tak groźny, jak mógł być na ekranie, był tak łagodny, jak to tylko możliwe” – powiedział Filoni o aktorze. „Nie było nic lepszego niż znalezienie wszystkich złych facetów zebranych gdzieś na scenie, słuchających ich złej muzyki, myślących, że wszyscy są złymi facetami i wszyscy są najmilszymi ludźmi. Ray był swego rodzaju królem całej tej małej grupy. To niesamowicie smutne, ale cieszę się, że był jej częścią. Chciał dzierżyć ten miecz świetlny, żałuję tylko, że nie widział tego wszystkiego. Myślę, że byłby naprawdę dumny”

Latest Posts

Nie przegap