środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Henry Cavill mówi, że „nie jest fanem” scen seksu: „Nie rozumiem ich”

Henry Cavill otwarcie mówi o kręceniu intymnych scen w filmach i programach telewizyjnych i szczerze mówiąc „nie jest ich fanem”.

Gwiazda Argylle pojawiła się niedawno w podcaście Happy Sad Confused z reżyserem Matthew Vaughnem i przyznała, że uważa, że te wrażliwe momenty na ekranie powinny być pozostawione „ludzkiej wyobraźni”

„Nie rozumiem ich, nie jestem ich fanem”, powiedział Cavill o scenach seksu. „Myślę, że są okoliczności, w których scena seksu jest korzystna dla filmu, a nie tylko dla publiczności, ale myślę, że czasami są one nadużywane w dzisiejszych czasach”

Aktor grający w Wiedźminie kontynuował: „To wtedy, gdy masz poczucie, że „Czy to naprawdę konieczne, czy to tylko ludzie z mniejszą ilością ubrań?” I wtedy zaczynasz czuć się bardziej niekomfortowo i myślisz: „Nie ma tu występu, nie ma fragmentu, który zostanie przeniesiony na resztę filmu”.”

Chociaż Cavill zauważył, że są chwile, kiedy „sceny seksu mogą być świetne w filmie i mogą naprawdę pomóc w opowiadaniu historii”, po prostu nie jest przekonany, że jest to tak często, jak są obecnie wykorzystywane w projektach.

„W większości przypadków ludzka wyobraźnia bierze górę” – dodała gwiazda Enola Holmes. „Więc może to być trochę nie na miejscu, jeśli program telewizyjny lub film jest po prostu wypełniony tańczącymi ciałami, a ty myślisz: 'Okej, ale co to dla nas robi poza pomysłem, och naga osoba, świetnie’.”

Vaughn podzielił się również podobną perspektywą, jeśli chodzi o filmowanie scen intymnych.

„Rzeczą, której naprawdę nie rozumiem – i zauważyliście, że tak naprawdę ich nie reżyseruję, ponieważ nie potrafię tego ogarnąć – [są] sceny seksu” – powiedział. „To po prostu coś, czego nie rozumiem.”

Aktor i reżyser nie są jedynymi hollywoodzkimi sławami, którzy woleliby zrezygnować lub ograniczyć sceny seksu, w których biorą udział na ekranie.

Czytaj również:  Hulu's 'Maggie': TV Review

Penn Badgley ujawnił w zeszłym roku, że zapytał You showrunnerkę Serę Gamble, czy mogliby ograniczyć intymność w czwartym sezonie serialu Netflix. Chociaż jego komentarze wywołały pewien dyskurs online, później wyjaśnił swoje stanowisko.

„To, o czym mówiłem, nie było w rzeczywistości produktem końcowym”, powiedział wtedy GQ. „To było coś w rodzaju kultury związanej z produkcją wszystkich filmów, ale szczególnie tych scen. To tak, jakbyśmy wiedzieli, że Hollywood ma historię rażącego wyzysku i nadużyć”

Najnowszy film Cavilla, Argylle, w którym gra tajnego agenta, którego misją jest rozwikłanie globalnego syndykatu szpiegowskiego, jest obecnie grany w kinach.

Latest Posts

Nie przegap