sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Hollywood Insiders Mourning Passing of Jak Knight at 28: „A Painful Loss to Comedy”

Śmierć Jaka Knighta wywołała szok w Hollywood w piątek, gdy rozeszła się wiadomość o jego przedwczesnym odejściu w wieku 28 lat.

Pochodzący z Seattle i mieszkający w L.A., Knight był stałym bywalcem sceny stand-upowej i zebrał wielu wielbicieli, przyjaciół i fanów podczas krótkiej, ale błyskotliwej kariery, która obejmowała pisanie i podkładanie głosu pod postać w Big Mouth, współtworzenie i występowanie w wydanym właśnie przez Peacock Bust Downnaprzeciwko bliskich przyjaciół, takich jak Chris Redd i Sam Jay, oraz otwieranie się na legendy stand-upu, takie jak Dave Chappelle.

Poniżej znajduje się zestawienie hołdów i odpowiedzi, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

Rest In Peace Jak Knight. Przezabawny komik i wspaniały facet. Nie mogę w to uwierzyć.

– Kumail Nanjiani (@kumailn) July 16, 2022

Jestem w szoku. Nie było nikogo takiego jak Jak Knight. Wyjątkowy talent, faktycznie zabawny i autentycznie życzliwy człowiek, rzadkie combo. Po prostu nie mogę w to uwierzyć.

– Joel Kim Booster (@ihatejoelkim) 16 lipca 2022

Jak Knight to taka strata. Tak utalentowany nigdy nie było nudnych chwil spędzonych z nim. Świat komedii, jego przyjaciele i rodzina stracili naprawdę dobrego człowieka.

– Travon Free (@Travon) July 16, 2022

To wszystko było pełne jadu i przezabawne. Był komikiem-weteranem zanim skończył 21 lat. Spoczywaj w mocy, młoda ikono.

– Solomon Georgio (@solomongeorgio) July 16, 2022

Co jest kurwa. Nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem, co powiedzieć. Jak był wspaniałym komikiem i człowiekiem. Absolutnie druzgocący. https://t.co/ZeUNiFSQA3

– Adam Conover (@adamconover) 16 lipca 2022

Za każdym razem, gdy byłem na koncercie z Jakiem Knightem, czułem, że z łatwością mógłby być „21-letnim dzieciakiem, który ma gorączkę i wie o tym”, ale zawsze był *tak miłydla każdego, niezależnie od poziomu, a także cholernie zabawny. Myśląc o jego przyjaciołach i społeczności komediowej dzisiaj.

– T.J. Chambers @ SDCC (@tjchambersLA) July 16, 2022

Nie wiem co powiedzieć o Jaku Knight, za co by mnie nie wyśmiał. Ale byłeś tak niesamowicie kochany i szanowany. Nigdy nie będzie nikogo całkiem takiego jak ty 💔

– Dani Fernandez (@msdanifernandez) July 16, 2022

Jak Knight był histerycznym i szczerym komikiem. Będzie nam go ogromnie brakowało. pic.twitter.com/F1dQEjT5GV

– comedycentral (@ComedyCentral) 15 lipca 2022

Pamiętam, że byłem w programie z Jakiem Knightem, kiedy dopiero zaczynałem – byłem tak zdenerwowany, a on był tak zachęcający i miły. Zawsze to pamiętam. Myśląc o jego przyjaciołach i rodzinie dziś wieczorem.

– blaire erskine (@blaireerskine) July 16, 2022

RIP Jak Knight. Jeden z najbardziej utalentowanych i przezabawnych kolesi w grze.

– Josiah Johnson (@KingJosiah54) July 16, 2022

RIP to Jak Knight. Stukaliśmy razem Netflix specials lata temu. Był niesamowicie zabawnym oryginalnym głosem w komedii i świetnym facetem, którego będzie nam tak bardzo brakowało.

– Tim Dillon (@TimJDillon) July 16, 2022

Mogłeś powiedzieć, że był wyjątkowy, kiedy pierwszy raz go zobaczyłeś. Tyle talentu i jeszcze lepsza osoba. RIP Jak Knight.

– Josh Adam Meyers (@JoshAdamMeyers) July 16, 2022

Kilka lat temu młody Jak Knight zaczął pojawiać się na naszych otwartych mikrofonach i od początku było jasne, że jest wyjątkowy. Jak był wspaniałym pisarzem i wykonawcą, o lata świetlne wyprzedzającym swój wiek. Miał jeszcze wiele do powiedzenia i jesteśmy załamani, że nie będzie nam dane tego usłyszeć. Kochamy Cię na zawsze Jak. pic.twitter.com/NFnCa87eTV

– Hollywood Improv (@HollywoodImprov) July 16, 2022

Jak Knight był bardzo zabawnym bardzo miłym kolesiem. To jest pojebane. Kolejny młody komik odszedł o wiele za szybko.

– Brabbssss Graayy (@BabsGray) July 16, 2022

Jak Knight był tak niesamowitym komikiem i miał tylko 28 lat. Taki szczery, genialny głos do stracenia.

– Dave Sirus (@DaveSirus) July 16, 2022

RIP to Jak Knight, szczerze mówiąc był moim fav komikiem w tych dniach. Unapologetycznie odważny i przezabawny❤️

– FLYLO (@flyinglotus) July 16, 2022

Są ludzie, których spotykasz na swojej drodze i od razu wiesz: mają coś wyjątkowego. Jedną z takich osób był Jak Knight. Najgłębsze kondolencje dla jego rodziny i bliskich przyjaciół.

– Jake Fogelnest (@jakefogelnest) July 16, 2022

Czekajcie co- Jak Knight? Nie 💔 https://t.co/S76ywpu3YB

– Mary Lynn Rajskub (@MaryLynnRajskub) July 16, 2022

Zmiażdżony odejściem Jaka Knighta. Watch Bust Down NOW. Miałem szczęście spędzić lata pisząc z i dla Jaka, i stuknęliśmy nasze zestawy Netflix tej samej nocy. Taki zajebiście zabawny, zaskakujący, miły, dziwny, osobliwy talent. Moje serce wyjeżdża do jego rodziny i bliskich.

– Max Silvestri (@maxsilvestri) July 16, 2022

Kiedykolwiek byłem w składzie z Jakiem Knightem, wiedziałem, że to będzie szalenie zabawna noc. Zawsze uwielbiałem oglądać go przez ostatnią dekadę. Odnosił wielkie zwycięstwa, wszystkie zasłużone, tak dowcipny i pamiętny w każdej chwili na scenie i poza nią. Bolesna strata dla komedii.

– James Adomian (@JAdomian) 16 lipca 2022

Właśnie rozmawialiśmy ostatniej nocy o naszym show komediowym @thehundreds i o tym, jak każdy na scenie tego wieczoru stał się Legendą. Jak Knight, byłeś przykładem. Rest In Peace. pic.twitter.com/3Tp01gcwea

– bobbyhundreds.eth (@bobbyhundreds) July 16, 2022

Poprosiłem go, żeby zrobił ze mną ten mecz. Był tak podekscytowany. Przychodził do pracy codziennie, był hella funny i robił swoje. Kontynuował rozkwit swojej kariery. Hard man…RIP Jak Knight. @NBA2K https://t.co/rvPIC0BRJT

– guru Cov (@BearCov) July 16, 2022

Oh man, Jak Knight. Zawsze witał mnie wielkim uśmiechem i uściskiem. Co za talent, co za słodki dzieciak (był nastolatkiem, gdy go poznałem! Z plecakiem!) Cholera, to boli. Spoczywaj w pokoju, Jak.

– Adrienne Airhart (@craydrienne) July 16, 2022

Czytaj również:  'Cora Bora' Review: Megan Stalter błyszczy w dramacie, który nie jest na jej poziomie

Latest Posts

Nie przegap