11 lipca 2022 | 9:36pm

Przynajmniej dwie z córek „Mamy June” Shannon twierdzą, że nie miały pojęcia, że ich matka wyszła za Justina Strouda w tajnej ceremonii w marcu.

Alana „Honey Boo Boo” Thompson, 16, powiedziała E! News w poniedziałek, że zaślubiny w sądzie – które trafiły na pierwsze strony gazet w maju – zaskoczyły ją, ponieważ Shannon, 42, „zawsze mówiła, że nigdy nie wyjdzie za mąż.”

„Ale teraz moja mama jest zdecydowanie inna”, dodała była gwiazda „Toddlers & Tiaras”.

Jej 22-letnia siostra, Lauryn „Pumpkin” Efird – która ma wyłączną opiekę nad nastolatką od kwietnia – powiedziała outletowi, że „nie wiedziała” o ślubie, dopóki nie „dostała pokwitowania w [her] skrzynce pocztowej, która mówiła, że [Shannon] złożyła wniosek o akt małżeństwa.”

„Zapytałam ją o to niedawno. Zaprzeczyła temu,” powiedział Efird. „A potem w końcu była jak, 'Och, wyszłam za mąż’ i byliśmy bardzo, bardzo zszokowani”.

Lauryn
Lauryn „Pumpkin” Efird i Alana „Honey Boo Boo” Thompson „nie wiedziały” o niedawnym ślubie „Mamy June” Shannon.
GC Images

Według E! News, żadna z córek nie ujawniła, co czują do Stroud, 34, ale Efird wydawała się zdenerwowana, że ona i Thompson nie zostali zaproszeni na to, co Shannon później nazwała „spontanicznym” ślubem.

„Jeśli czuje, że nie musimy być tego częścią, to jest to, co jest”, powiedziała Efird.

Shannon wyszła za Justina Strouda w tajnej ceremonii w marcu.
mamajune/Instagram

Shannon – która jest również mamą Anny Shannon, 27 i Jessiki Shannon, 25 – i Stroud potajemnie zawiązali węzeł w Georgii 23 marca po mniej niż roku randkowania, urzędnik sądowy Wilkinson County potwierdził Page Six 31 maja.

Sekretny ślub odbył się tydzień po tym, jak Stroud, artysta tatuażu, został zwolniony z więzienia po jego lutowym aresztowaniu na stacji benzynowej na Florydzie w związku z nieuregulowanym nakazem za zarzuty narkotykowe.

Justin Stroud posing for a selfie with
Nazwała to decyzją „pod wpływem chwili”.
mamajune/Instagram

Jest to pierwsze małżeństwo Shannon, gdyż gwiazda reality nigdy nie była prawnie poślubiona Mike’owi „Sugar Bear” Thompsonowi (ojcu Alany), choć uważali się za małżeństwo.

Czytaj również:  25-letnia córka Paula Walkera, Meadow, rozstaje się z mężem po zaledwie 2 latach: "Zjednoczona decyzja

Stroud był również pierwszym chłopakiem Shannon po jej bardzo nagłośnionym rozstaniu z długoletnim chłopakiem Geno Doakiem.