sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Hulu wybiera 'Alphabetical Diaries’ Sheili Heti (Exclusive)

Hulu nabyło prawa do nadchodzącej książki Sheili Heti – napisanej w porządku alfabetycznym.

Hulu zamówiło The Alphabetical Diaries, w którym Heti wzięła dekadę wpisów do pamiętnika i zmieniła układ zdań w kolejności alfabetycznej, aby rozwinąć go jako serię. Po wycięciu „tysięcy zdań” ćwiczenie nabrało cech powieści, wyjaśniła we wstępie do serii felietonów New York Timesa, które prezentowały skróconą formę pracy. Książka ma zostać wydana w 2023 roku przez FSG w Stanach Zjednoczonych, Fitzcarraldo Editions w Wielkiej Brytanii i Knopf Canada.

Za projektem stoi Hunting Lane, firma produkcyjna stojąca za filmem HBO I Know This Much Is True oraz filmami fabularnymi Holler, Captain Fantastic i Blue Valentine. Jamie Patricof i Katie McNeill są producentami.

Heti jest autorką 10 książek, w tym uznanych przez krytyków powieści How Should a Person Be? (2012) i Motherhood (2018), z których obie trafiły na wiele list krytyków za najlepsze książki swoich lat. Jej najnowsza powieść, Czysty kolor, ukazała się w maju. Inne prace obejmują Women in Clothes, współpracę z Leanne Shapton, Heidi Julavits i 639 innymi kobietami na całym świecie, oraz książki dla dzieci We Need a Horse i A Garden of Creatures. Jest reprezentowana przez Gersh i adwokata Willa Jacobsona.

Czytaj również:  Burmistrz L.A. Karen Bass odwołuje nakaz rozświetlenia znaku Hollywood

Latest Posts

Nie przegap