4 lipca 2022 r. | godz. 16:29

W Hamptons znów jest oficjalnie gorąco.

Po kilku latach walki z COVID-19 – lub, częściej niż nie, walki z ograniczeniami COVID – miejsca na wschodzie są znowu w rozkwicie lata.

Podczas wakacyjnego weekendu 4 lipca, guru gościnności Richie Akiva i Ronnie Madra zorganizowali imprezę w Kissaki w Water Mill, na którą przybyli tacy goście jak Benny Medina, Kaia Gerber, Zachary Quinto i Cuba Gooding Jr.

Wśród innych gości znaleźli się raperzy Badius i Lil Baby, a także modelki Jasmine Tookes i Joan Smalls.

„Było mnóstwo bardzo atrakcyjnych ludzi, a parkiet był zdecydowanie zapełniony”, mówi szpieg z bashu DJ Isaac Likes i Rachel Winters. „Muzyka zdecydowanie rozruszała ludzi”.

Na imprezie pojawił się również świeżo upieczony singiel Trevor Noah, który właśnie rozstał się z Minką Kelly po dwóch latach randek. Gospodarz „Daily Show” był widziany w całym Hamptons z przyjaciółmi.

W międzyczasie, w eleganckiej rezydencji Casa Del Sol w Amagansett, Diplo tańczył – a zespół St. Lucia występował – dla eleganckiego, intymnego tłumu, który popijał wysokiej klasy tequilę.

A number of celebs flocked the Hamptons to party with their famous friends.
Wiele gwiazd przybyło do Hamptons, aby bawić się ze swoimi sławnymi przyjaciółmi.
Dzięki uprzejmości Casa Del Sol // By M

Gwiazda EDM, Diplo, został również zauważony w Surf Lodge w Montauk i zagrał na imprezie w Sag Harbor w rezydencji CJ Boogati’s MTRX, której gospodarzem była Anna Rothschild. DJ wyjmował klementynki z miski z owocami podczas swojego setu przed takimi gośćmi jak Layzie Bone Thugs-N-Harmony, Tiny i influencer Joey Zauzig.

Również w Surf Lodge: „Tyler Cameron i modelka Paige Lorenze, o których krążą plotki, że są parą. Przedstawiciele Camerona i Lorenze nie odpowiedzieli na naszą prośbę o komentarz.

W Southampton, Ojciec Alex Karloutsos – emerytowany wikariusz generalny Greckiej Prawosławnej Archidiecezji Ameryki, który zostanie odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności przez Prezydenta Bidena w Białym Domu w czwartek – był goszczony przez Johna Catsimatidisa i Michaela Pitsinosa w Naia at the Capri Hotel w Southampton. W spotkaniu uczestniczyli Anthony Scaramucci, Andrew Giuliani, David Paterson, Mitch Modell i PR-owiec Todd Shapiro.

Czytaj również:  Dr Ruth chce pomóc innym w walce z samotnością w dniu swoich 94. urodzin

W pobliżu, raper Fetty Wap, który jest na wolności w oczekiwaniu na proces w związku z zarzutami o handel narkotykami, został zauważony w hotspocie 75 Main.