poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Independent Spirit Awards: ekipa 'The Bear’ dziękuje restauratorom podczas odbierania najlepszego nowego serialu scenariuszowego

The Bear zdobył nagrodę Film Independent Spirit Award dla najlepszego nowego serialu, wygrywając z innymi nominowanymi The Bear, Pachinko, The Porter, Severance i Station Eleven. Marcel the Shell With Shoes On gwiazda Jenny Slate i Succession gwiazda Nicholas Braun wręczyli nagrodę na scenie w Santa Monica.

The Bear, który został stworzony przez Christophera Storera, podąża za zmagającymi się z problemami pracownikami kuchni w Chicago, którzy próbują odnowić swoje menu. Przyjmując wyróżnienie, zespół Bear powiedział: „To naprawdę wyjątkowe, że możemy zrobić program w Chicago. Dziękuję całej społeczności restauracyjnej, nie bylibyśmy w stanie tego zrobić bez was. [Dziękujemy] front of house, back of house, wszystkim szefom kuchni, restauratorom”

Program był również nominowany za występy drugoplanowe w nowym serialu scenariuszowym dla Ayo Edebiri (który zakończył się zwycięstwem w tej kategorii) i Ebon Moss-Bachrach. Główny aktor Jeremy Allen White odebrał w miniony weekend nagrodę SAG dla aktora pierwszoplanowego za swoją pracę w programie.

Odbierając nagrodę za występy drugoplanowe, Edebiri powiedziała: „Dorastałam i nie było ludzi, którzy wyglądali jak ja lub czuli się jak ja”, odnosząc się do przemysłu telewizyjnego i jego zmiany w kierunku bardziej zróżnicowanych artystów przed i za kamerą.

W zeszłym roku nagrodę za najlepszy nowy serial scenariuszowy otrzymał Reservation Dogs na FX. Rok wcześniej, kiedy kategoria ta została wprowadzona, nagrodę otrzymał przełomowy serial Michaela Coela I May Destroy You. Do nagrody kwalifikują się tylko seriale w pierwszym sezonie.

Sprawdź pełną listę zwycięzców dzisiejszego wieczoru tutaj i przybyłych na czerwony dywan gwiazd tutaj.

Czytaj również:  Brad Falchuk w końcu działa solo

Latest Posts

Nie przegap