4 grudnia 2022 r. | 15:29

Podczas gdy Leonardo DiCaprio zgarnia tegoroczną nagrodę dla najpopularniejszego celebryty, który został zauważony w Miami podczas Art Basel, było mnóstwo innych A-listers, którzy trafili na scenę.

Cardi B zdjęła buty i wystąpiła boso w nocnym klubie Story w Miami około 3 rano w niedzielę, zanim zrobiła sobie drogę na kolejny set w Booby Trap on the River.

Wcześniej w ciągu dnia, powiedziała fanom na swoim Instagramie Story, „Dzisiaj będzie moja pijana noc … będziemy f-king odwrócony f-k up.”

Tymczasem Larsa Pippen i Marcus Jordan byli widziani tańczący razem przy stoliku VIP w E11even, gdzie Travis Scott wystąpił o 3 nad ranem. Pippen i 31-letni syn Michaela Jordana po raz pierwszy wywołali plotki o randkach we wrześniu.

Miliarder, założyciel Google Sergey Brin został również zauważony w Miami na Haute Living bash w mega rezydencji Billa Deana wartej 40 milionów dolarów, która zawiera własny klub nocny.

Brin – który złożył wniosek o rozwód z żoną Nicole Shanahan tego lata wśród plotek, że miała romans z Elonem Muskiem, które dwa zaprzeczył – jest inwestorem w sponsora partii, firma Navier łodzi elektrycznej.

W godzinach porannych widziano również artystę Alec’a Monopoly, który wpadł do gorącego miejsca Gala. Nowy klub nocny był zalany gwiazdami takimi jak Kim Kardashian, Hailey Bieber i Serena Williams, po tym jak poprzedniej nocy uczestniczyli w gwiazdorskiej imprezie w rezydencji Wayne’a i Cynthii Boich.

Raper Trippie Redd pojawił się z ogromną świtą na imprezie Maxim’s Art Week w Hyde Beach w SLS South Beach.

„Były tłumy ludzi próbujących dostać się na imprezę”, powiedział Page Six jeden ze szpiegów. „To było miejsce, w którym trzeba było być”

Czytaj również:  Priyanka Chopra w Indiach z Nickiem Jonasem prezentuje oszałamiającą suknię z tkaniny

Na początku tygodnia, A-listers zostali zauważeni w całym słonecznym mieście. Joe Jonas i Sophie Turner delektowali się spritami Aperol na dziedzińcu Sofia Design District, podczas gdy Meredith Marks uczestniczyła w wielkim otwarciu VIP-owskiego spotu Fabel na dachu.

Bella Thorne dołączyła do intymnej kolacji celebrującej Art Basel w GITANO Miami, a Madonna pojawiła się tylko na jedną noc, aby uczcić wystawę YSL ze zdjęciami Stevena Meisela z jej kultowej książki „Sex” z 1992 roku.

Słynny artysta Jeff Koons był obecny na kolacji Haute Living i Places.co w Bagatelle, świętując swoją okładkę magazynu.

Koons pracuje obecnie nad projektem „Phases”, w ramach którego na Księżyc zostanie wysłanych 125 rzeźb – nazwanych po dawnych innowatorach kultury – które zostaną sfotografowane, wybite i sprzedane jako NFT.

Travis Scott at E11even
Raper „Sicko Mode” rozpoczął swój występ na E11even o 3 nad ranem.
Getty Images dla E11EVEN

„Chciałem nadać sens dialogowi NFT”, powiedział nam. „Tak wiele NFT było PDF-ami, jakby nieco na powierzchni. . . Ludzie są nośnikami znaczenia i chciałem się tym podzielić i osadzić to w NFT.”

Zapytany, czy uważa, że kryptowaluty zostaną dotknięte przez niedawną implozję FTX giełdy Samuela Bankmana-Frieda, Koons nie wydaje się zmartwiony.

„Byłem prawie w sytuacji bezgotówkowej nie noszenia przy sobie papierowych pieniędzy”, powiedział nam. „Kierunek, w którym zmierza, cyfrowy, elektroniczny świat, wydawał się mieć sens”.

Trippie Redd
Trippie Redd sprawił, że tłum szalał na Maxim’s Art Basel bash.
Getty Images

Dodał: „Ale jestem pewien, że jest wiele problemów w tej dziedzinie, które są opracowywane. Jak to, jak coś może istnieć i być regulowane i spełniać potrzeby światowej społeczności. Ale jestem pewien, że idzie to w tym kierunku.”

W weekend zauważono również Johna Mayera, który był widziany patrząc na zegarki w Audemars Piguet. A artysta NFT Beeple – którego prace poszły za 69 milionów dolarów – był widziany podczas koktajlu na imprezie Artnet w Standard Spa Miami.

Czytaj również:  Mick Jagger: Harry Styles "ma powierzchowne podobieństwo do mojego młodszego ja

Gwiazda „Gossip Girl” Evan Mock również „wyglądał jakby się świetnie bawił” z Ocean Drive mag na wielkiej imprezie w Fontainebleau.

Gdzie indziej, Cuba Gooding Jr. i jego dziewczyna Claudine De Niro byli widziani na imprezie zorganizowanej przez prezesa Dragon Global, Boba Zangrillo, na której pojawili się akrobaci wirujący w ogniu oraz wodolot z miotaczem płomieni.

Jeff Koons.
Jeff Koons świętował swoją okładkę magazynu na kolacji w Bagatelle.
Getty Images dla Haute Living

Gregory Pellitteri i Mike Packman z Bridge, firmy zajmującej się danymi osobowymi NFT, zorganizowali soirée na mega jachcie, na którym pojawili się Ramona Singer i Marks, publicystka Anna Rothschild i artystka Camilla Webster.

A na innym mega jachcie Fuel Venture Capital uhonorował fotografa Tony’ego Kelly’ego kameralnym soirée, na którym nie zabrakło muzyki na żywo w wykonaniu latynoskiego trio jazzowego.