7 lipca 2022 | 16:46pm

W ten sposób zdobyła swoje marvelowskie ramiona.

Natalie Portman trenowała przez 10 miesięcy i trzymała się ścisłego planu posiłków wysokobiałkowych, aby ukształtować się do „Thor: Miłość i Grom”

„Natalie robiła pięć sesji w tygodniu i nie opuściła żadnej sesji przez cały okres, w którym trenowaliśmy”, trenerka Portman, Naomi Pendergast, powiedziała Us Weekly w wywiadzie opublikowanym w czwartek.

Trenerka fitness wyjaśniła, że głównym celem 41-letniej Portman było nabicie masy w ramionach i naprawdę nabranie masy w okolicach brzucha.

„Początkowym celem było zbudowanie definicji ramion i brzucha”, powiedział Pendergast stronie internetowej. „Pracowaliśmy również nad stabilnością i zwinnością w celu zapobiegania urazom, ponieważ Natalie miała kilka dynamicznych scen kaskaderskich, które wymagały od niej poruszania się, skręcania i lądowania w różnych pozycjach.

„Byłem również naprawdę zadowolony, że przeszła przez wymagający proces kaskaderski bez żadnych urazów.”

Natalie Portman in
Natalie Portman skupiła się na zdefiniowaniu swoich ramion i abs do roli w „Thor: Miłość i Grom”.
©Walt Disney Co./Courtesy Evere

Jej treningi składały się z boksu, skakanki, pracy nad rdzeniem i podnoszenia ciężarów.

A ponieważ ćwiczyła tak rygorystycznie, Portman, która jest weganką, musiała zmienić swoją dietę, aby zapewnić wystarczające spożycie białka, aby zyskać mięśnie, w przeciwieństwie do utraty wagi.

Natalie Portman and Chris Hemsworth in
Portman i gwiazda Chris Hemsworth zmienili swoje fitness i dietę, aby wyglądać jak należy.
©Walt Disney Co./Courtesy Evere

Pendergast podzielił się, że podczas kręcenia filmu Portman jadła wegańskie śniadanie składające się z płatków owsianych i jagód oraz koktajlu proteinowego, a jej przekąski na planie składały się z owoców, orzechów i sałatek. Na lunch Portman zjadłaby wegańskie danie falafel z kolejnym koktajlem proteinowym, a na kolację zjadłaby wegańskie curry i trzeci koktajl proteinowy.

„Ta ilość jedzenia była oczywiście o wiele więcej niż Natalie normalnie je, ale było to dla niej niezbędne, aby utrzymać to przez cały filmowanie, aby utrzymać mięśnie, które rozwinęła”, powiedział Pendergast.

Natalie Portman on the red carpet at the UK screening of
Portman powiedziała, że jest przyzwyczajona do tego, że w swoich rolach filmowych musi wyglądać na małą, więc nabranie masy było dla niej zupełnie nowym wyzwaniem.
Loredana Sangiuliano / SOPA Imag

Dyrektor RPX Fitness wyjaśniła, że chociaż dostarczyła wskazówek, to poświęcenie Portman pomogło jej osiągnąć cele fitnessowe dla filmu Marvela.

Czytaj również:  gwiazdy 'Bachelor' Rachel Recchia i Clayton Echard rozpalają plotki o randkach

„Zapewniłam ćwiczenia i wskazówki, ale ona zrobiła resztę” – powiedziała Pendergast. „Jest skupiona, zdeterminowana i skromna. Natalie pojawiała się na każdej sesji, która była zaplanowana na 10 miesięcy i dawała z siebie 100 procent, nawet w dni, kiedy była zmęczona.”

Aktorka „Czarnego łabędzia” omówiła swoją nową umięśnioną sylwetkę, mówiąc Variety, że widzi siebie w nowym świetle.

Natalie Portman and Chris Hemsworth in
Portman, weganka, musiała znaleźć sposób na dostarczenie wystarczającej ilości białka w ciągu dnia, aby mogła nabrać mięśni.
©Walt Disney Co./Courtesy Evere

„Przy 'Czarnym łabędziu’ poproszono mnie o to, bym stała się tak mała, jak to tylko możliwe”, Portman powiedziała niedawno Variety. „Tutaj poproszono mnie, bym stała się tak duża, jak to tylko możliwe. To niesamowite wyzwanie – a także stan umysłu jako kobiety.”

Dodała: „Aby mieć taką reakcję i być postrzeganym jako duży, zdajesz sobie sprawę, 'Och, to musi być tak różne, chodzić przez świat w ten sposób. Kiedy jesteś mały – a także, jak sądzę, ponieważ zaczynałem jako dziecko – wiele razy czuję się młody lub mały, albo jak osoba poklepana po głowie. I z tego powodu też tak się prezentuję.”

Natalie Portman at the UK screening of
Aktorka nie opuściła ani jednego dnia ćwiczeń, jak twierdzi jej trener.
Samir Hussein/WireImage

Współpartner Portman, Chris Hemsworth, również musiał przejść dodatkową milę, aby przygotować się do roli Thora.

Jak ujawnił wyłącznie Page Six, Hemsworth, 38, musiał jeść osiem posiłków dziennie, aby wyglądać jak Bóg Gromu.

„Thor: Miłość i Grom” trafi do kin w piątek, 8 lipca.