czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Isabelle Thomas, filmowiec i żona producenta „Killers of the Flower Moon” Bradleya Thomasa, zmarła w wieku 39 lat

Isabelle Thomas, brytyjska dokumentalistka i żona nominowanego do Oscara Killers of the Flower Moon producenta Bradleya Thomasa, została znaleziona martwa w hotelu w Los Angeles w tym tygodniu, jak wynika z dokumentacji medycznej. Thomas miała 39 lat.

Isabelle Thomas zmarła w wyniku samobójstwa i została znaleziona z „licznymi urazami” w lokalnym hotelu, zgodnie z zapisami online z Biura Egzaminatora Medycznego Hrabstwa Los Angeles. Powołując się na źródła organów ścigania, TMZ poinformowało w tym tygodniu, że w poniedziałek Thomas skoczyła z wysokiego piętra hotelu Angeleno; 17-piętrowy hotel Westwood wyróżnia się balkonami, które otaczają budynek na każdym piętrze.

Źródła policyjne podały, że została znaleziona martwa na miejscu zdarzenia, gdy przybyli pierwsi ratownicy.

„Isabelle była światłem naszego życia”, powiedziała rodzina w oświadczeniu dla L.A. Times. „Była odważna i bez strachu wykorzystywała wszystkie życiowe okazje, obsypując po drodze przyjaciół, rodzinę i dzieci miłością i życzliwością. Jej projekty były tak różnorodne, jak jej pasje, odzwierciedlając ciekawość ludzi i naszej kultury, która inspirowała każdego, kto miał szczęście spędzać z nią czas. Pamiętamy ją jako bratnią duszę, piękną córkę, siostrę, oddaną matkę i żonę”

Brytyjska producentka, znana również jako „Izzy”, pochodzi z Cotswolds w Wielkiej Brytanii i mieszkała w Kalifornii z mężem i dwójką dzieci. Według jej strony internetowej, ukończyła Uniwersytet Oksfordzki i doradzała przy projektach dla międzynarodowych firm rozrywkowych, prywatnych biur rodzinnych, globalnych przestrzeni członkowskich, start-upów, ONZ i Banku Światowego.

Isabelle wyszła za mąż za Bradleya Thomasa, producenta dużych filmów od dziesięcioleci, w 2018 roku. Para została zauważona na czerwonych dywanach w całym mieście, podczas gdy jego kariera rozkwitła jako producent filmu Clinta Eastwooda The Mule w 2018 roku i nagrodzonej Złotą Palmą satyry Triangle of Sadness w 2022 roku. Oboje zostali sfotografowani razem 13 stycznia na imprezie BAFTA Tea Party 2024 w The Maybourne Beverly Hills

Czytaj również:  Najlepsze prezenty dla miłośników filmów, od "Nope" i "Everything Everywhere" po filmowe książki kucharskie

Śmierć Isabelle Thomas nastąpiła w momencie, gdy jej mąż jest w szczycie sezonu nagród, promując Killers , który wraz z innymi producentami Danem Friedkinem, Bradleyem Thomasem, Martinem Scorsese i Danielem Lupi, ubiega się o trofeum Oscara za najlepszy film w 2024 roku.

Kariera producencka Bradleya Thomasa rozpoczęła się od przebojowej komedii braci Farrelly z 1994 roku Głupi i głupszy i nie straciła tempa przez ponad 30 lat. Wyprodukował kilka kolejnych komedii duetu, w tym There’s Something About Mary i Shallow Hal, , a następnie współpracował z legendarnym filmowcem Ridleyem Scottem przy All the Money in the World i szwedzkim filmowcem Rubenem Östlundem jako EP przy kąśliwych satyrach, które nastąpiły po jego debiucie, Force Majure.

Latest Posts

Nie przegap