poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

Jack Johnson poprowadzi galę City of Hope’s Spirit of Life wspierając współzałożycieli Republic Records

Jack Johnson wystąpi w City of Hope 27 października.

Świadomy ekologicznie rocker został zarezerwowany jako główny wykonawca na City of Hope’s Spirit of Life Gala. Tegoroczna impreza, która odbędzie się w Pacific Design Center w Los Angeles, będzie pierwszą z serii po dwóch latach, kiedy to z powodu pandemii COVID-19 nie będzie można uczestniczyć w niej osobiście.

Johnson, przygotowujący się do wydania swojego wysoce oczekiwanego ósmego albumu studyjnego, Meet the Moonlight, mówi, że jest podekscytowany byciem częścią nocy honorującej jego przyjaciół, Monte i Avery Lipman. Bracia są współzałożycielami i szefami Republic Records i, jak wcześniej ogłoszono, mają otrzymać najwyższe wyróżnienie wieczoru, Spirit of Life Award.

Wyróżnieni są wybierani za „znaczący wkład w społeczność, w której żyją i zawód, w którym pracują” Sylvia Rhone, Jon Platt, Mo Ostin, Clive Davis, Quincy Jones, Frances W. Preston, Shelli i Irving Azoff, Edgar Bronfman Jr, Doug Morris i Sir Lucian Grainge odebrali nagrodę w latach ubiegłych.

Powiedział Johnson: „W ciągu ostatnich 20 lat, zawsze byli tam dla mnie. Teraz moja kolej, aby rzucić światło na nich i ważną pracę, którą wykonują z City of Hope.”

Johnson wydał siedem albumów studyjnych i dwa albumy live, które sprzedały się w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jego Meet the Moonlight debiutuje 24 czerwca. Jego wytwórnia Brushfire Records i ekipa koncertowa są uważane za bohaterów trwałości w przemyśle muzycznym. Ponadto Jack i jego żona Kim założyli Kokua Hawaii Foundation, aby wspierać edukację ekologiczną w szkołach i społecznościach Hawajów, a także Johnson Ohana Foundation, aby wspierać edukację ekologiczną, artystyczną i muzyczną na całym świecie.

Czytaj również:  Netflix's 'Love Is Blind' Live Reunion Special doświadcza opóźnienia

Latest Posts

Nie przegap