12 sierpnia 2022 | 16:16

Jaclyn Hill napisała w piątek emocjonalny list do swojego byłego męża, Jona Hilla, nazywając go „najbardziej miłą i współczującą osobą”, jaką kiedykolwiek znała.

„Nie mogę uwierzyć, że ten dzień rzeczywiście nadszedł. Jestem teraz tak wytrącony z równowagi, że nie wiem, jak mam to nawet wpisać. Ale spróbuję” – napisała 32-latka na Instagramie, zaledwie dwa dni po jego śmierci.

Kontynuowała, „Jon, byłeś najbardziej miłą & współczującą osobą, jaką kiedykolwiek znałam. Patrzyłeś ludziom w oczy i naprawdę słuchałeś i dbałeś o to, co mieli do powiedzenia. Miałeś tyle talentu, że nawet nie wiedziałeś co z nim zrobić. Zamieniłeś swój ból w sztukę i dotknąłeś tak wielu ludzi swoją szczerością w muzyce.”

Jaclyn Hill and Jon Hill.
Jon zmarł w wieku 33 lat w środę.
YouTube

Założycielka Jaclyn Hill Cosmetics mówiła następnie o humorze 33-latka i zdolności do rozśmieszania ludzi – czymś, czego „na zawsze będzie jej brakowało” w muzyku.

„Wiem, że zakończyliśmy nasze małżeństwo, ale nigdy nie przestaliśmy się kochać i dbać o siebie. Wszystko, czego kiedykolwiek chciałam, to żebyś znalazł swoje szczęście i był wolny od swoich zmagań. Moje serce jest złamane wiedząc, że odszedłeś, ale mój duch wie, że jesteś wreszcie wolny.”

Zakończyła post mówiąc, że będzie nosić ich „wspomnienia i wewnętrzne żarty” z nią na zawsze, dodając, „Spoczywaj w spokoju. Love, Twix.”

Jaclyn Hill and Jon Hill.
Influencerka podzieliła się zdjęciami z przeszłości tej dwójki obok emocjonalnej wiadomości.
jaclynhill/Instagram

Influencerka po raz pierwszy podzieliła się wiadomością ze swoimi 7,6 milionami zwolenników w czwartek, mówiąc, że „została poproszona przez rodzinę Jona” o ogłoszenie.

„Z głębokim wyrzutem sumienia i smutkiem musimy poinformować, że nasz ukochany Andrew Jonathan Hill odszedł 10 sierpnia 2022 roku”, czytamy w oświadczeniu.

„Wszyscy jesteśmy zdruzgotani nagłą tragedią. Rodzina Hillów prosi o prywatność w tym nad wyraz trudnym czasie. VR, Hill Family.”

Czytaj również:  Scheana Shay, Lala Kent świętują Boże Narodzenie, uderzając w Raquel Leviss w nowym świątecznym singlu
Jon Hill.
Perkusista w 2019 roku otworzył się na temat swoich zmagań z uzależnieniem.
jaclynhill/Instagram

Przyczyna śmierci muzyka nie została jeszcze ujawniona.

Jaclyn i Jon związali się w 2009 roku, ale rozwiedli się dziewięć lat później.

W 2019 roku w wywiadzie dla Billboard, Jon ujawnił swoją walkę z uzależnieniem od narkotyków jako powód ich rozstania.

„Podczas naszego trzeciego roku małżeństwa dotarło do punktu, w którym miałem napady, ponieważ byłem na tak wielu rzeczach”, powiedział wtedy outletowi. „Zacząłem wyrywać się z pokrzywką. Więc stało się zauważalne, że coś jest nie tak.”

Jaclyn Hill and Jon Hill.
Była para była małżeństwem przez dziewięć lat, zanim rozwiodła się w 2018 roku.
jaclynhill/Instagram

Chociaż perkusista wytrzeźwiał po latach, powiedział, że Jaclyn już wcześniej „zdecydowała, że nie chce być” z nim dłużej.

Muzyk powiedział, że mniej niż „dwa miesiące” po ich rozwodzie był „z powrotem na narkotykach.”

Chociaż rockman powiedział, że był trzeźwy w czasie wywiadu, jego zdrowie najwyraźniej pogorszyło się wkrótce potem.

W zeszłym miesiącu Jaclyn powiedziała fanom, że Jon „nie radzi sobie dobrze od bardzo długiego czasu. Nie miał telefonu od miesięcy & nikt nie ma z nim kontaktu.”