sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jak Meghan Markle pomogła małej marce biżuterii zebrać ponad 1 milion dolarów – i przejść do historii

meghan Markle
Księżna Sussex pomogła biżuterii Kimai zdobyć inwestorów po tym, jak w 2019 roku założyła parę diamentowych nausznic marki.Getty Images

Efekt Meghan uderza ponownie.

Ilekroć Meghan Markle ma coś na sobie, z pewnością szybko się to sprzeda – a założyciele londyńskiej marki biżuterii Kimai niedawno podzielili się informacją, że zebrali 1,2 miliona dolarów na inwestycje po tym, jak księżna Sussex nosiła parę ich diamentowych kolczyków.

Sidney Neuhaus i Jessica Warch, współzałożyciele etycznej firmy produkującej diamenty hodowane laboratoryjnie, pojawili się w „Dragons’ Den” (wersja „Shark Tank” BBC) w zeszłym tygodniu, dzieląc się tym, że „wystartowali bez inwestycji” i udało im się przekonać Markle do noszenia jednego z ich elementów zaledwie dwa miesiące później.

Księżna błyszczała w kolczykach Felicity z 18-karatowego żółtego złota Kimai podczas wizyty w organizacji charytatywnej Smart Works w 2019 roku, a wkrótce wznowiony styl – który sprzedawany był za 845 USD za kolczyk – zawierał trzy diamentowe zawieszki zwisające z fali kamieni pavé.

Warch zdementował plotki, że Markle przyjęła kolczyki jako gratisy, potwierdzając Page Six Style, że księżna Sussex kupiła je bezpośrednio od Kimai.

Markle nosiła kolczyki Felicity tej marki. Kimai
Księżna zakołysała diamentowymi kolczykami podczas wizyty w Smart Works w styczniu 2019 roku. Getty Images

W „Dragons’ Den” Warch wyjaśnił, że po tym, jak królowa nosiła kolczyki, firma była w stanie „znacznie zwiększyć przychody”, umożliwiając Kimai pozyskanie 1,2 miliona dolarów na inwestycje.

„Myślę, że dla nas, jako młodej marki rozpoczynającej działalność, bardzo trudno jest się tam dostać, a jej noszenie naszych projektów naprawdę przyciągnęło uwagę ludzi z perspektywy projektowania, ale także z perspektywy diamentów wyhodowanych w laboratorium” – powiedział Warch Page Six Style, dodając „po raz pierwszy widziano członków rodziny królewskiej noszących diamenty wyhodowane w laboratorium”

Profesjonalista w dziedzinie biżuterii powiedział nam, że w 2019 roku kamienie wyhodowane w laboratorium były „bardzo nowym i kontrowersyjnym tematem”, a wsparcie księżnej Sussex „zdecydowanie zapoczątkowało” ten biznes.

Czytaj również:  Lindsay Hubbard nie planuje romansować z przystojnym Jesse Solomonem z "Summer House": "Jestem dobra dla chłopców z reality TV

Kiedy gospodarz podcastu „Diary Of A CEO” Steven Bartlett, który służy jako jeden ze „smoków” programu, zapytał, jak udało im się nakłonić członka rodziny królewskiej do noszenia nieznanej marki, duet przyznał, że wysłali „zimne e-maile”.

Była w ciąży z księciem Archie, kiedy po raz pierwszy założyła Kimai. GC Images
Założyciele marki pozują przed swoim londyńskim sklepem. Adam Kang
Markle nosiła diamentowe obręcze Kimai na Igrzyskach Invictus 2023. Getty Images dla Fundacji Invictus Games

„Jesteśmy wielkimi zwolennikami zimnych e-maili i w ten sam sposób pozyskaliśmy wszystkich naszych inwestorów. Nie znaliśmy nikogo w tej przestrzeni” – powiedział Warch, imponując zespołowi „smoków”.


Więcej Page Six Style …

  • Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd tygodnia w naszej nowej serii „Instantly Iconic Style”
  • Przeglądaj najlepsze produkty modowe i kosmetyczne według gwiazd
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Bartlett zaoferował duetowi inwestycję w ich biznes w wysokości 250 000 funtów (316 000 dolarów), mówiąc Warchowi i Neuhausowi: „Historia, którą mi opowiedzieliście o ściganiu Meghan Markle, była momentem, w którym zdobyliście moje serce, ponieważ tego właśnie potrzeba”

Od tego czasu księżna Sussex nosiła półkolczyki Kimai (795 dolarów za sztukę) na Igrzyskach Invictus w 2023 roku, a gwiazdy takie jak Jessica Alba i Emma Watson również nosiły tę etyczną markę.

Wygląda na to, że Markle Sparkle po prostu nie da się stępić.

Latest Posts

Nie przegap