wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Jason i Travis Kelce odnoszą się do „tragicznej” strzelaniny na paradzie Kansas City Chiefs i wzywają fanów do przekazywania darowizn

Jason i Travis Kelce wydali wspólne oświadczenie po śmiertelnej strzelaninie, która miała miejsce podczas parady Kansas City Chiefs Super Bowl w zeszłą środę.

Słynni bracia opublikowali w poniedziałek wideo odnoszące się do tragedii przed nadchodzącym odcinkiem podcastu „New Heights”, który zadebiutuje 21 lutego.

„Mamy dla was wcześniej nagrany odcinek, który pojawi się w środę, ale po tragicznych wydarzeniach na paradzie Super Bowl w Kansas City, nie czuliśmy się dobrze bez wysłuchania nas najpierw” – rozpoczął 34-letni Travis.

Jason i Travis Kelce wystosowali wspólną wiadomość w związku z przerażającą strzelaniną na paradzie Kansas City Chiefs w Walentynki.
Travis wyjaśnił, że on i Jason chcieli wspólnie odnieść się do strzelaniny, zanim ich nagrany odcinek podcastu „New Heights” spadnie w środę.
„Chcieliśmy tylko powiedzieć, że nasze serca idą do wszystkich ofiar, ich rodzin, królestwa Chiefs i naprawdę całego Kansas City, które było tam w dniu, w którym próbowaliśmy świętować społeczność” – dodał Jason.

„Chcieliśmy tylko powiedzieć, że nasze serca idą do wszystkich ofiar, ich rodzin, królestwa Chiefs i naprawdę całego Kansas City, które było tam w dniu, w którym próbowaliśmy świętować społeczność” – dodał 36-letni Jason.

„To niefortunne i głęboko tragiczne wydarzenia, które miały miejsce” – kontynuował tight end Philadelphia Eagles.

„Chcemy również podziękować lokalnym organom ścigania, które wkroczyły do akcji i pierwszym ratownikom na miejscu zdarzenia oraz każdemu, kto chciał pomóc osobom dotkniętym tą tragedią.”

Travis ogłosił również, że udostępni link do funduszu reagowania kryzysowego Kansas City Chiefs, aby ludzie mogli przekazać darowiznę. „Twoja darowizna zostanie przeznaczona na wsparcie ofiar i ich rodzin, zapobieganie przemocy i usługi w zakresie zdrowia psychicznego” – stwierdził.

Słynni bracia wezwali również fanów do przekazania darowizny na fundusz reagowania kryzysowego Kansas City Chiefs.

Napastnik Kansas City Chiefs przekazał już 100 000 dolarów dwóm siostrom, które ucierpiały w wyniku strzelaniny.

„Travis ma naprawdę dużą słabość do dzieci i chciał mieć pewność, że ich rodziny zostaną otoczone opieką i otrzymają wsparcie we wszystkim, czego potrzebują” – powiedział w piątek Page Six jeden z informatorów.

W międzyczasie jego zdobywczyni nagrody Grammy, Taylor Swift, przekazała 100 000 dolarów rodzinie, która straciła matkę z rąk strzelca.

W zeszłym tygodniu skrzydłowy Kansas City Chiefs przekazał 100 000 dolarów dwóm siostrom, które ucierpiały w wyniku strzelaniny. John Angelillo/UPI/Shutterstock
Powiedział również, że jest „załamany” z powodu bezsensownej strzelaniny. Getty Images

Jason kontynuował w klipie: „Jedną z rzeczy, która jest oczywista, jest to, jak bardzo Kansas City jednoczy się i gromadzi wokół ludzi, których to dotknęło”

Czytaj również:  Kathy Hilton łączy się z obsadą 'RHOBH' na People's Choice, żartuje z waśni Lisy Rinny

„A jedną z pięknych rzeczy, które mamy robiąc ten podcast, jest wspaniała społeczność.”

Potwierdził również, że on i Travis planują zrobić więcej, aby wesprzeć społeczność i „mają kilka pomysłów.”

Tymczasem rozgrywający Kansas City Chiefs Patrick Mahomes powiedział, że „modli się” za miasto. AP
Jego żona, Brittany, również potępiła przemoc na swoim Instagramie. DAVE KAUP/EPA-EFE/Shutterstock

W wyniku walentynkowej strzelaniny ranne zostały 22 osoby, a jedna straciła życie. Ponad połowę rannych stanowiły dzieci.

Po strzelaninie policja zatrzymała trzech nieletnich, ale jednego zwolniła. Dwóch pozostaje w areszcie i zostali oskarżeni o posiadanie broni i stawianie oporu podczas aresztowania. Są oni obecnie przetrzymywani w ośrodku dla nieletnich.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Krótko po strzelaninie organizacja Kanas City Chiefs okazała wsparcie wszystkim poszkodowanym.

„Jesteśmy naprawdę zasmuceni bezsensownym aktem przemocy, który miał miejsce poza Union Station na zakończenie dzisiejszej parady i wiecu” – czytamy w oświadczeniu w mediach społecznościowych.

22 osoby zostały ranne podczas środowego ataku. AP
Jedna kobieta została zabita. AFP via Getty Images

„Łączymy się w bólu z ofiarami, ich rodzinami i całym Kansas City.”

W oświadczeniu kontynuowano: „Jesteśmy w ścisłym kontakcie z biurem burmistrza, a także departamentem policji w Kansas City. W tej chwili potwierdziliśmy, że wszyscy nasi zawodnicy, trenerzy, pracownicy i ich rodziny są bezpieczni.”

Zespół podsumował: „Dziękujemy lokalnym funkcjonariuszom organów ścigania i osobom udzielającym pierwszej pomocy, które były na miejscu zdarzenia, aby pomóc.”

Chiefs połączyli również siły z Hunt Family Foundation i NFL, aby przekazać 200 000 dolarów na fundusz reagowania kryzysowego.

Kilkoro dzieci zostało rannych i leczonych w lokalnym szpitalu dziecięcym. USA TODAY Sports via Reuters Con

Travis, którego widziano robiącego sobie selfie z policjantami z Kansas City kilka godzin po tragedii, również podzielił się wiadomością na X.

„Jestem załamany tragedią, która miała dziś miejsce. Moje serce jest ze wszystkimi, którzy przyszli świętować z nami i zostali dotknięci. KC, jesteś dla mnie całym światem” – napisał gwiazdor NFL.

Rozgrywający Chiefs, Patrick Mahomes, i jego żona, Brittany, również wydali oświadczenia.

Czytaj również:  Irv Gotti mówi, że Ashanti "biegała jak karaluch", kiedy został aresztowany
Dwóch nieletnich zostało oskarżonych w związku ze strzelaniną. USA TODAY Sports via Reuters Con

„Modląc się za Kansas City… 🙏🏽🙏🏽🙏🏽” – napisał na Twitterze trzykrotny mistrz Super Bowl.

Tymczasem Brittany potępiła przemoc jako zawstydzającą i rozczarowującą na swoim Instagramie.

„Życie stracone i ludzie ranni podczas czegoś, co miało być świętem [sic]”, dodała z żalem.

Latest Posts

Nie przegap