czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jason Kelce mówi o „szalonym” poziomie sławy Travisa i Taylor Swift: „Nie mogę być normalną osobą

Jason Kelce uważa, że jego brat, Travis Kelce, nie może być już „normalną osobą”, biorąc pod uwagę uwagę romans tight enda Kansas City Chiefs z Taylor Swift.

36-letni były center Philadelphia Eagles powiedział w piątkowym podcaście Andrew Santino „Whiskey Ginger”, że myślał, że życie stało się „szalone” dla niego i jego żony, Kylie Kelce, ale „Travis i Taylor przenieśli to na inny poziom.”

„Kylie i ja myślimy, że mamy źle, a potem idziemy na chwilę z jednym z nich”, wyjaśnił dalej. „To jest zupełnie inna sytuacja. … W tym momencie nie można być normalną osobą.”

Jason Kelce powiedział, że jego brat, Travis Kelce, nie może być już „normalną osobą” w związku z Taylor Swift. YouTube/@AndrewSantinoWhiskeyGinger
„Na przykład [moja żona] Kylie i ja myślimy, że mamy źle, a potem idziemy na chwilę z jedną z nich” – wyjaśnił w piątkowym podcaście „Whiskey Ginger”. YouTube/@AndrewSantinoWhiskeyGinger
„Nawet nie wiem jak, nie możesz być normalną osobą w tym momencie” – dodał. YouTube/@AndrewSantinoWhiskeyGinger

Komentarze Jasona na temat minusów światła reflektorów pojawiły się po tym, jak on i 32-letnia Kylie trafili na pierwsze strony gazet w maju, kiedy wściekły i pijany fan zaczął ich nękać za to, że nie zrobili sobie z nią zdjęcia.

Na nagraniu z tego nieszczęścia widać było, jak kobieta agresywnie krzyczy na parę, gdy Kylie ją odprawiła.

„Czuję alkohol na twoim oddechu” – powiedziała fance mama trójki dzieci. „Robisz sobie wstyd!”

Kobieta – zidentyfikowana jako Andreé Goldberg – przeprosiła później za swoje zachowanie „poza charakterem”.

Komentarze Jasona pojawiły się po tym, jak on i Kylie byli nękani przez fana w zeszłym miesiącu po tym, jak odmówili zrobienia sobie z nią zdjęcia. kykelce/Instagram
Kylie nie zważała jednak na bzdury, mówiąc fance, że robi z siebie idiotkę. kykelce/Instagram

Jason wspomniał również w podcaście „Whiskey Ginger”, że podczas gdy wszyscy „ewoluują” z powodu zmieniających się okoliczności, 34-letni Travis nie pozwolił, by sława wpłynęła na to, kim jest w głębi duszy.

„Nie widziałem, żeby się zmienił”, powiedział współgospodarz podcastu „New Heights”. „Pozostał wierny sobie. Nadal jest skromny. Traktuje wszystkich z najwyższym szacunkiem.”

Travis wyjaśnił podczas swojego występu w „Good Morning America” w tym tygodniu, że jest w stanie pozostać „uziemionym”, ponieważ ma odpowiednich ludzi w swoim życiu.

Jason wspomniał również w podcaście „Whiskey Ginger”, że jego brat nie pozwolił, by sława uderzyła mu do głowy. New Heights Podcast/YouTube
„Wciąż jest skromny. Traktuje wszystkich z najwyższym szacunkiem” – powiedział Jason. Getty Images

„Kiedy masz wokół siebie dobrą rodzinę i przyjaciół, to sprawia, że ten aspekt życia jest o wiele łatwiejszy” – zauważył. „Zawsze byłem bardzo uziemionym facetem.”

Czytaj również:  Melissa Gorga twierdzi, że Andy Cohen "nigdy nie proponował jej" narkotyków, a kolejne "gospodynie domowe" bronią szefa Bravo przed zarzutami

Mistrz Super Bowl dodał: „Może to tak nie wyglądać, gdy gram w piłkę nożną, ale poza boiskiem chcę być po prostu prawdziwą osobą.”

Travis zaczął spotykać się ze Swift, również 34-letnią, w lipcu ubiegłego roku. Swój romans potwierdzili, gdy piosenkarka „Shake It Off” kibicowała Travisowi podczas meczu na Arrowhead Stadium we wrześniu 2023 roku.

Travis i Swift są razem od prawie roku. Getty Images
Swifties szeroko wspierają ich związek i znaleźli również miękkie miejsce dla Jasona. Getty Images

Podczas gdy Travis był już celebrytą w profesjonalnym świecie sportu, jego sława gwałtownie wzrosła, gdy on i Swift pokazali, jak poważnie do siebie podchodzą.

Na początku związku, nawet mama Travisa powiedziała, że jej najmłodszy syn „przyjął” swoją sławę.

Donna Kelce powiedziała w listopadzie 2023 roku: „Myślę, że uwaga jest po prostu częścią tego wszystkiego. … Dopóki sobie z tym radzi, nie mam z tym żadnych problemów.”

Latest Posts

Nie przegap