wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Jax Taylor mówi, że on i Brittany Cartwright znów mieszkają razem po rozstaniu: „To nie jest rozwód

Jax Taylor twierdzi, że jego rozstanie z Brittany Cartwright „to nie rozwód”.

„Jesteśmy razem. Mieszkamy teraz w naszym domu”, powiedział Taylor ekskluzywnie Page Six, opuszczając siłownię w czwartek wieczorem – zaledwie kilka godzin po tym, jak Cartwright ogłosiła, że „rozchodzą się na jakiś czas”

Cartwright wcześniej ujawniła, że ona i Taylor mieszkają pod osobnymi dachami od czasu rozstania, ale twierdzi, że sprawy potoczyły się już dość szybko.

„Była w domu przez jakiś czas, ale tak, teraz wróciła.”

Jax Taylor ujawnia, że on i Brittany Cartwright już mieszkają razem po rozstaniu. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
Taylor potwierdziła te wieści Page Six wychodząc z siłowni w czwartek wieczorem. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six

Para została zauważona, gdy mieszkała osobno na kilka dni przed ogłoszeniem separacji, ponieważ Taylor została sfotografowana odwiedzając Cartwright w poniedziałek w jej nowej rezydencji w Sherman Oaks w Kalifornii. Dzielą oni dom w Valley Village.

Taylor, który nie nosi obrączki, dodaje, że próbują „wymyślić” swoje kolejne kroki i że ich rozstanie „jest świeże i nowe”

„To nie jest zło ani paskudztwo” – zapewnia 44-latek. „To po prostu dwoje ludzi, którzy właśnie kończą 10 lat swojego małżeństwa.”

„Jesteśmy razem. Mieszkamy teraz w naszym domu” – zauważa. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
„Była w domu przez jakiś czas, ale tak, teraz wróciła” – dodaje była gwiazda „Vanderpump Rules”. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
Potwierdzenie Taylora pojawia się kilka dni po tym, jak widziano go odwiedzającego Cartwright w oddzielnej rezydencji w Sherman Oaks w Kalifornii. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six

„Spędzamy trochę czasu osobno i próbujemy ponownie ocenić naszą sytuację”, wyjaśnia dalej. „Mamy dziecko i chcemy po prostu zrobić to, co najlepsze dla naszego dziecka.”

Taylor i 35-letni Cartwright przeszli do ołtarza w czerwcu 2019 roku po czterech latach randkowania. Ich związek został udokumentowany w programie „Vanderpump Rules.”

W kwietniu 2021 roku na świecie pojawił się ich syn, Cruz Michael Cauchi.

Taylor zapewnia również Page Six, że jego rozstanie z Cartwright „nie jest rozwodem” Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
„To tylko dwoje ludzi, których małżeństwo trwa już 10 lat” – wyjaśnia. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
„Spędzamy trochę czasu osobno i próbujemy ponownie ocenić naszą sytuację”, wyjaśnia dalej. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six

Matka jedynaka odniosła się do ich rozstania w podcaście jej i Taylora, „When Reality Hits With Jax and Brittany”, w czwartek.

„Tak, małżeństwa w ogóle są bardzo trudne, a ja miałam szczególnie ciężki rok w zeszłym roku” – powiedziała.

Czytaj również:  Selena Gomez, Drew Taggart trzymają się za ręce podczas randkowej nocy w NYC

„Jax i ja rozstawaliśmy się na jakiś czas i podjęłam decyzję o przeprowadzce do innego domu, aby zyskać trochę przestrzeni ze względu na moje zdrowie psychiczne.”

Taylor rozmawia z Page Six po treningu na siłowni w Los Angeles. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
Utrzymuje, że separacja „nie jest złem ani paskudztwem” Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six
Jego komentarze pojawiły się po tym, jak Cartwright potwierdziła ich rozstanie w czwartkowym podcaście „When Reality Hits With Jax and Brittany”. Diggzy/Jesal/Shutterstock dla Page Six

„Biorę wszystko po kolei”, kontynuowała Cartwright. „Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale teraz skupiam się na byciu najlepszą mamą dla Cruza.”

Nie ujawniła, co doprowadziło do ich rozstania.

Taylor i Cartwright zostali ogłoszeni jako część serialu spinoff „Vanderpump Rules”, zatytułowanego „The Valley”, w styczniu.

Taylor i Cartwright są małżeństwem od 2019 roku. Instagram/@mrjaxtaylor
Mają jednego syna, Cruza. brittany/Instagram
Taylor powiedział Page Six, że on i Cartwright chcą „zrobić to, co najlepsze” dla ich syna. Jen Lowery / SplashNews.com

Wśród spekulacji fanów, że ich separacja była chwytem reklamowym, przedstawiciel powiedział wyłącznie Page Six, że „z całą pewnością nie było to w żaden sposób związane z PR-em”

Rozstająca się para odeszła od kamer Bravo w 2020 roku, dzięki czemu „The Valley” stało się ich pierwszym reality show od kilku lat.

Wcześniej zagrali we własnym spinoffie „Jax & Brittany Take Kentucky”.

Latest Posts

Nie przegap