środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jax Taylor twierdzi, że on i Brittany Cartwright „pracują nad sprawami” kilka godzin po tym, jak powiedziała, że się przeprowadziła

Jax Taylor wycofał się z twierdzeń, że jego żona, Brittany Cartwright, już się wyprowadziła.

W środę 44-letnia gwiazda Bravo odpowiedziała fanowi na X, który zapytał o status ich związku, pisząc: „pracujemy nad tym.”

Odnosząc się do wtorkowego finału sezonu „The Valley”, który pokazał bombową kłótnię Taylor i Cartwrighta, która doprowadziła do ich rozstania, dodał: „to, co widzieliście, zostało nakręcone miesiące temu”

Jax Taylor twierdzi, że jego związek z żoną Brittany Cartwright jest na dobrej drodze. brittany/Instagram
Po tym, jak fan na X zapytał, czy wracają do siebie, odpowiedział: „pracujemy nad tym” mrjaxtaylor/Instagram

Kilku fanów było podekscytowanych możliwością pracy byłej pary nad swoim małżeństwem, a jeden z użytkowników napisał: „Ciągnie cię do Jaxa. Masz wspaniałą rodzinę. Twój syn to absolutny klejnot”

„Jesteśmy po twojej stronie. Powodzenia! Bracie, idź na terapię. Potrzebujesz terapeuty dla par i dla siebie” – wtrącił inny.

„Britney [sic] jest najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek będziesz miał. Mam nadzieję, że dowiesz się, co musisz zrobić, aby być lepszym mężem” – dodała trzecia osoba.

Odnosząc się do kłótni pary we wtorkowym odcinku „The Valley”, dodał: „to, co widzieliście, zostało sfilmowane miesiące temu” mrjaxtaylor/Instagram
Wielu fanów ucieszyło się, gdy dowiedzieli się, że Taylor i Cartwright rzekomo nie rzucili ręcznika. mrjaxtaylor/Instagram

Odpowiedź Taylora pojawiła się jednak kilka godzin po tym, jak stwierdził, że 35-letnia Cartwright „sypia” z inną osobą, odkąd w lutym zakończyli związek.

„Możesz chcieć zapytać Brittany, z kim spała przez ostatnie 4 miesiące….” napisał w usuniętym już tweecie.

Podczas gdy ojciec jednego z nich nie podał dodatkowych szczegółów, ujawnił, że on i Cartwright byli „otwarci na randki z innymi ludźmi” w zeszłym tygodniu w ich wspólnym podcastie.

„[Ona] jest najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek będziesz miał. Mam nadzieję, że dowiesz się, co musisz zrobić, aby być lepszym mężem” – skomentowała Taylor jedna z osób. mrjaxtaylor/Instagram
Wcześniej jednak Taylor twierdziła, że Cartwright już się przeprowadziła. mrjaxtaylor/Instagram

W finale sezonu „The Valley” Cartwright opowiedziała o „toksycznej” kłótni, która skłoniła ją do opuszczenia Taylora.

Wyjaśniła współgwiazdom Janet Caperna, Michelle Saniei i Nia Booko, że Taylor zawsze wychodził do barów i miał „te okropne kace, które sprawiały, że był wredny jak pieprzony wąż”

Cartwright przypomniała sobie dzień, w którym spakowała swoje rzeczy, chwyciła ich 3-letniego syna Cruza i odeszła po tym, jak jej mąż krzyczał na nią przez wiele godzin.

Czytaj również:  Shanna Moakler kontynuuje cieniowanie "cholernie dziwnego" małżeństwa Travisa i Kourtney

„Po prostu dotarłam do tego punktu, w którym zaczęłam zauważać wszystko, co mi zrobił” – wyjaśniła.

„Możesz chcieć zapytać Brittany, z kim spała przez ostatnie 4 miesiące….”, napisał w usuniętym tweecie. mrjaxtaylor/Instagram
Duet rozstał się w lutym. Instagram/@mrjaxtaylor

Od czasu zerwania, pochodząca z Kentucky kobieta szczerze opowiedziała o swoim zerwanym związku z Taylorem, ujawniając, że często kłócili się, gdy „zarabiała więcej” niż on.

Otworzyła się również na temat braku intymności, ujawniając, że uprawiali seks tylko „dwa razy w ciągu ostatniego roku” przed rozstaniem.

W międzyczasie pojawiły się plotki, że Taylor spotyka się z modelką Paige Woolen, czemu Taylor zaprzeczył.

Latest Posts

Nie przegap