11 sierpnia 2022 | 18:56pm

Jay Cutler oznaczył byłą Kristin Cavallari za „komiczne” ostatnie gadki o ich małżeństwie.

„W pewnym sensie trzymałem się od tego wszystkiego z daleka”, powiedział były rozgrywający NFL gospodarzowi podcastu Sofia Franklin w programie „Sofia with an F”, kiedy zapytała go, czy ma coś do powiedzenia na temat komentarzy swojej byłej.

„Jeśli chce powiedzieć coś, może powiedzieć coś. Nie zamierzam iść tą drogą o niej. To znaczy, ona nadal jest matką moich dzieci.”

Jay Cutler
Jay Cutler odmówił rozmowy przeciwko Kristin Cavallari, nawet po tym jak nazwała ich małżeństwo „toksycznym.”

Absolwentka „Hills”, 35, była żoną Cutlera od 2013 do 2020 roku i mają razem trójkę dzieci, synów Camden, 9, i Jaxon, 8, oraz córkę Saylor, 6.

Wcześniej w tym miesiącu pojawiła się na odcinku podcastu „Call Your Daddy” i ujawniła o swoim małżeństwie, ujawniając, że odwołała swoje zaręczyny przed ich ślubem.

Jay Culter and Kristin Cavallari
Para rozstała się w 2020 roku i ma trójkę dzieci.
Getty Images

„Zasadniczo odwołałem zaręczyny [for] z tego samego powodu, dla którego dostałem rozwód, i tak myślę, że jeśli jest jakiś takeaway z tego jest nie można ignorować czerwonych flag,” Cavallari powiedział. „Ludzie się nie zmieniają, a ty musisz zaufać swojemu jelitu”.

Projektantka Uncommon James przyznała również, że była „naprawdę nieszczęśliwa” i w „nieszczęśliwym związku”, a częściowo zakończyła go, ponieważ nie chciała, aby jej dzieci myślały, że to „było normalne.”

Kristin Cavallari is seen outside
Cavallari powiedziała, że chciała być przykładem dla swoich dzieci.
GC Images

W innym wywiadzie nazwała rozwód, „najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam.”

Cutler próbował zabrzmieć sangwinicznie w związku z całym tym post-małżeńskim quarterbackiem.

„Jeśli tak się czuje,” powiedział przed zauważeniem, że uważa wszystkie pogawędki za dziwne.

„Ale ja też nie rozumiem,” kontynuował. „To już dwa i pół roku (od zakończenia małżeństwa). Dlaczego prowadzimy te rozmowy?”