10 czerwca 2022 | 15:33pm

Gwiazda „Real Housewives of New Jersey” Jennifer Aydin nie była zbyt zadowolona, gdy złamała palec u nogi podczas majowego pobytu w Meksyku na 50. urodzinach Teresy Giudice.

Naoczny świadek powiedział Page Six, że grupa – w skład której wchodziło kilku kolegów Giudice, przyjaciół i członków rodziny – była w hotelu Rosewood Mayakoba w Playa del Carmen, kiedy Aydin, 45, zraniła się w prawą stopę.

Naoczny świadek, który nie wiedział co doprowadziło do kontuzji, mówi, że Aydin była „naprawdę wkurzona, że została zraniona.”

Jednak jedna z pań na wycieczce pochwaliła Aydin w wideo reposted na Instagram Story gwiazdy rzeczywistości w piątek za bycie „najlepszym two-stepperem, jakiego kiedykolwiek widziałem przez konsekwentne pięć godzin.”

W osobnym wideo, Aydin wyjaśniła swoje frustracje.

„Jestem jakby rozczarowana, że to się stało podczas podróży”, powiedziała. „Przynajmniej było to w połowie drogi, a nie na początku, bo to by całkowicie zrujnowało, a ja nie dostałam się do noszenia obcasów.”

Close-up shot of Jennifer Aydin's right foot showing her fractured second toe.
„Jestem trochę rozczarowana, że to się stało podczas podróży”, powiedziała Aydin w filmiku na Instagram Story.
jenniferaydin/Instagram

Fiasko ze stopami wydarzyło się dzień przed tym, jak grupa miała odlecieć prywatnym odrzutowcem z powrotem do domu w Garden State. Aydin powiedziała, że chciała poczekać z podjęciem leczenia, ale odradzono jej to.

„Powiedzieli, że potrzebuję prześwietlenia”, wyjaśniła do kamery w drodze do placówki medycznej. „Chciałem poczekać 'aż wrócę do domu jutro 'bo to jest dużo łatwiejsze, ale powiedzieli, że to nie jest bezpieczne, aby dostać się na samolot z tym w przypadku, że jest złamany, ponieważ może to spowodować skrzep krwi, a słyszałem, że te powodują udary. Więc wiesz co? Pomyślałem, OK, może pojedziemy do szpitala. A jest on oddalony o 30 minut drogi.”

Czytaj również:  Alyson Hannigan straciła 20 funtów "zarówno wagi, jak i bagażu emocjonalnego" w "DWTS

Naoczny świadek mówi nam, że widział jak Aydin został eskortowany do należącej do hotelu furgonetki typu sprinter i odwieziony do Tulum.

„To najlepszy hotel”, powiedział Aydin w innym nagraniu. „Rosewood Mayakoba. Dbałość o szczegóły i obsługa jest niezrównana, kiedykolwiek, w moim doświadczeniu. To niesamowite. Na przykład, mają kierowcę, który nas zabiera.”

Dr. Veronica Ruelas and a doctor in Mexico in the room where Jennifer Aydin was getting treated.
Niedługo przyszła szwagierka Giudice, dr Veronica Ruelas, poszła do pilnej opieki z Aydin.
jenniferaydin/Instagram

Aydinowi towarzyszyła w pilnej opiece wkrótce szwagierka Giudice, dr Veronica Ruelas, którą niedawno uderzył były mąż autorki książki kucharskiej, Joe Giudice.

Ze szpitalnego łóżka, Aydin sfilmowała swoją interakcję z lekarzem, który poinformował ją, że „ten rodzaj złamania leczy się sam” tak długo, jak długo nie pozwoli, by cokolwiek uderzyło ją w stopę.

Powiedział jej, że wyleczy się w ciągu czterech tygodni i że jej ból ustąpi w ciągu około dwóch. Zarówno Aydin jak i siostra Luisa „Louie” Ruelasa byli szczęśliwi słysząc, że nie potrzebuje ona kul.

„Czy możemy zatrzymać zdjęcie rentgenowskie?” Zapytała Veronica, na co lekarz odpowiedział: „Tak.”

„Och, to jest ciężkie!” Powiedziała Aydin, wstając ze swoim nowym obuwiem. „Nazywaj mnie po prostu Wielką Stopą!”

Później zażartowała, że jej nieporęczny czarny but był „modnym oświadczeniem, na pewno.”

Jennifer Aydin posing on a beach in a black boot after fracturing her toe.
Źródła mówią nam, że Bravo nie filmowało wycieczki.
jenniferaydin/Instagram

Nasz naoczny świadek dodaje, że obsługa hotelu traktowała Aydin „jak królową”, nie wiedząc kim jest, a nawet wysłała jej „wszelkiego rodzaju get-well goodies” po urazie palca.

„Spójrzcie na to. 'Feel better soon’,” powiedziała gwiazda rzeczywistości podczas filmowania skupiska balonów. „To z hotelu! Czy to nie jest ładny hotel?”

Powiedziano nam również, że Louie był bardzo przyjazny dla fanów, którzy podchodzili do niego, by się przywitać w Rosewood Mayakoba.

Źródła bliskie produkcji potwierdzają, że kamery Bravo nie były obecne podczas wycieczki.