piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Garner „zachęca” Bena Afflecka do współpracy z Jennifer Lopez: raport

Ona jest w drużynie Bennifer 2.0.

Jennifer Garner podobno „zachęca” swojego byłego męża Bena Afflecka do „pracy nad swoim małżeństwem” z Jennifer Lopez, ponieważ krążą plotki o ich rozwodzie.

„Ona w pełni wspiera ich związek i nie pragnie niczego więcej niż tego, by był szczęśliwy”, powiedziało źródło Us Weekly we wtorek.

Jennifer Garner podobno naciska na Bena Afflecka, aby pracował nad swoim małżeństwem z Jennifer Lopez. GC Images
„Ona w pełni wspiera ich związek i nie pragnie niczego więcej niż tego, by on był szczęśliwy” – powiedział we wtorek tygodnikowi Us Weekly jeden z informatorów. jlo/Instagram
Źródło dodało, że aktorka rozumie, jak sława „może nadwyrężyć” związek pary. GC Images

Absolwentka „13 Going on 30”, która była żoną Afflecka w latach 2005-2018, również wie, jak sława „może nadwyrężyć” związek pary, kontynuowało źródło.

Przedstawiciele 52-letniej Garner nie byli od razu dostępni dla Page Six w celu uzyskania komentarza.

Wsparcie aktorki dla 51-letniej gwiazdy „Good Will Hunting” pojawia się w momencie, gdy źródła poinformowały Page Six, że Affleck „opamiętał się” w sprawie swojego nieudanego związku z 54-letnią Lopez i wie, że zmierzają ku rozwodowi.

„Gdyby istniał sposób na rozwód z powodu tymczasowej niepoczytalności” – powiedział nam w poniedziałek jeden z informatorów. „Czuje, że ostatnie dwa lata były tylko gorączkowym snem, a teraz opamiętał się i zrozumiał, że to po prostu nie zadziała”

Garner i gwiazda „Gone Girl” byli małżeństwem od 2005 do 2018 roku. GC Images
W zeszłym tygodniu Lopez i Affleck wywołali plotki, że zmierzają w kierunku rozwodu, w związku z doniesieniami, że mieszkają osobno. TheImageDirect.com

Przez ostatni tydzień Lopez i Affleck byli w czołówce plotek o rozstaniu, odkąd ujawniono, że aktor podobno mieszka w oddzielnym domu od swojej żony.

Zdjęcia uzyskane przez Page Six pokazały gwiazdę „Argo” jadącą swoim sportowym samochodem przez dzielnicę Brentwood w Los Angeles w czwartek rano, jak donosi TMZ, w której przebywał przez noc.

W tym czasie został zauważony ze swoją obrączką ślubną, ale nie był widziany z piosenkarką „On The Floor” od ponad miesiąca.

„Jen i Ben mają problemy w swoim małżeństwie”, powiedziały źródła Us Weekly w czwartek. „Przez większość czasu są po dwóch zupełnie różnych stronach”

W czwartek gwiazda „Argo” była widziana, jak opuszczała dzielnicę Brentwood po tym, jak TMZ doniosło, że została w okolicy na noc. Getty Images
W tamtym czasie źródła poinformowały Us Weekly, że „Jen i Ben mają problemy w swoim małżeństwie” REUTERS

Tej samej nocy, para zaprezentowała się jako zjednoczony front, gdy gwiazda „Air” była widziana, jak odbiera Lopez i jej córkę Emme, 16, z przedstawienia, w którym brała udział 15-letnia Seraphina Afflecka.

Czytaj również:  Shutterstock wprowadza do Cannes Lions media z gwiazdami na najwyższym poziomie

Na zdjęciach ojca trójki dzieci widać go z surowym wyrazem twarzy, a jak donosi Daily Mail, on i gwiazda pop nie całowali się ani nie przytulali, gdy się widzieli.

W piątek źródła poinformowały Page Six, że Affleck szuka nowego domu w Los Angeles, ponieważ Lopez stara się zdobyć własną nieruchomość inwestycyjną.

„Przez większość czasu są po dwóch zupełnie różnych stronach”, dodał informator. Thecelebrityfinder/MEGA
Affleck został zauważony bez obrączki w weekend. CBS

W weekend gwiazda „Gone Girl” uczestniczyła również w recitalu swojego dziecka bez obrączki.

Pomimo mieszanych sygnałów, Affleck i piosenkarka „Can’t Get Enough” zostali sfotografowani podczas niedzielnego wydarzenia w Aero Theater w Santa Monica w Kalifornii.

Podczas jazdy samochodem aktor najwyraźniej próbował powstrzymać plotki o rozstaniu, gdy błysnął telefonem komórkowym, odbierając połączenie od „Jennifer Affleck”, mimo że ikona popu siedziała obok niego.

Jednak w niedzielę on i Lopez zaprezentowali się jako jedność. GC Images
Zostali sfotografowani podczas imprezy w Santa Monica. Matt Baron/BEI/Shutterstock

Para, która poślubiła się w lipcu 2022 roku, nie skomentowała jeszcze statusu swojego związku, ale nie jest tajemnicą, że światło reflektorów nadwyrężyło ich związek w przeszłości.

Podczas filmu dokumentalnego Lopez, „The Greatest Love Story Ever Told”, Affleck mówił o „próbie nauczenia się kompromisu” z bardzo „odmiennym podejściem” swojej żony do mediów.

„Kiedy Jen i ja zerwaliśmy wcześniej, katalizatorem tego była ilość kontroli wokół naszego życia prywatnego”, powiedział w lutym, zastanawiając się nad ich pierwszym zaręczynami w latach 2002-2004.

Latest Posts

Nie przegap