14 maja 2022 | 15:14

Gwiazda „Dirty Dancing”, Jennifer Grey, która była zaręczona z Johnnym Deppem przez dziewięć miesięcy w latach 80-tych, mówi, że był on wtedy bardziej niż łatwy w odbiorze.

„Musicie zrozumieć, Johnny Depp, 1989 Johnny Depp, tak piękny, nigdy nie widzieliście piękniejszego … to prawie nieludzkie”, Grey powiedziała gospodarzowi telewizji Drew Barrymore w jej czwartkowym programie.

Grey powiedziała również Barrymore, że była zaręczona z Deppem i Matthew Broderickiem w różnym czasie w tym samym miesiącu w 1988 roku. Po tym jak zerwała z Broderickiem, Grey poznała Deppa przez swojego agenta i zaręczyli się dwa tygodnie po tym jak zaczęli się spotykać.

„To był naprawdę znak, że były kłopoty z mojej strony,” Grey powiedziała Barrymore o byciu zaręczonym z dwoma mężczyznami w tym samym miesiącu. „Myślałam, że to Bóg uratował mnie z jednej złej sytuacji i z miłością wsadził mnie w suflet z Johnny’ego Deppa.”

Grey zawarła wpis z dziennika, który prowadziła krótko po spotkaniu z Deppem w nowym pamiętniku, „Out of the Corner.”

„12 sierpnia napisałam w moim dzienniku, 'Jestem zakochana, całkiem pewna, że po raz pierwszy w moim życiu … On jest miły, zabawny, inteligentny, moralny, przemyślany, pełen szacunku'”, napisała.

Para miała psa o imieniu Lulu. „Była naszym dzieckiem praktyki i kimś, kto dotrzymywał mi towarzystwa, gdy Johnny był poza miastem”, napisała.

Ale według Grey, związek był krótkotrwały częściowo z powodu zachowania Deppa.

„Zaczął brakować swoich lotów do domu w LA, zaspał lub, kiedy wrócił do domu, był szalenie zazdrosny i miał paranoję na punkcie tego, co robiłam, kiedy go nie było”, napisała.

W książce powiedziała, że zakończyła zaręczyny notatką, którą zostawiła w pokoju hotelowym Deppa pewnego dnia po tym, jak wyszedł na spotkanie pewnego ranka i nie wrócił lub nie próbował się z nią skontaktować.

Czytaj również:  Taylor Swift nosi czapkę mistrzowską AFC Travisa Kelce'a po tym, jak Kansas City Chiefs zdobyli Super Bowl

Depp jest obecnie uwikłany w zawzięty pozew o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie, aktorce Amber Heard, którą pozwał w 2019 roku w związku z op-edem Washington Post, który napisała o byciu ofiarą przemocy seksualnej.

Chociaż Heard nie wymieniła swojego byłego męża z nazwiska, felieton został opublikowany po tym, jak uzyskała zakaz zbliżania się do Deppa w związku z rzekomym nadużyciem w 2016 roku. Aktor zaprzeczył zarzutom.