niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Hudson i Orville Peck zostaną uhonorowani podczas GLAAD Media Awards w Nowym Jorku

GLAAD dopracowuje program gali wręczenia nagród na Wschodnim Wybrzeżu, potwierdzając, że Jennifer Hudson i Orville Peck otrzymają najwyższe wyróżnienia, a osobowość medialna Ross Mathews będzie gospodarzem wydarzenia.

GLAAD Media Awards – zaplanowane na 11 maja w Hilton Midtown – uhonoruje Hudson nagrodą za doskonałość w mediach, podczas gdy artysta country Peck odbierze nagrodę Vito Russo. Hudson otrzyma trofeum za bycie sojusznikiem, który „dokonał znaczącej zmiany w promowaniu akceptacji osób LGBTQ” Dołączy ona do grona uhonorowanych, które obejmuje Marren Morris, Judith Light, Ava DuVernay, Patti LaBelle, Debra Messing, Tyra Banks, Julianne Moore, Barbra Walters, Diane Sawyer i innych.

„Jennifer Hudson to utalentowana artystka, która wykorzystuje swoją platformę i wpływy w mediach, aby wspierać i podnosić na duchu osoby LGBTQ, a jej sojusznictwo jest przemyślane, głośne i potężne” – powiedziała prezes i dyrektor generalna GLAAD Sarah Kate Ellis. „Ostatnio wspiera naszą społeczność w swoim talk show, regularnie rzucając jasne światło na inspirujących światozmieniaczy LGBTQ dla widzów na całym świecie”

The Jennifer Hudson Show jest nominowany do nagrody GLAAD Media Award za wybitny odcinek programu rozrywkowego lub talk show za odcinek „Jennifer Hudson Surprises HIV Activist with $10,000.”

Nagroda Vito Russo jest przyznawana „profesjonaliście medialnemu LGBTQ, który dokonał znaczącej zmiany w przyspieszeniu akceptacji LGBTQ” Wśród poprzednich wyróżnionych znaleźli się między innymi Wilson Cruz, Billy Porter, Anderson Cooper, Ricky Martin, Andy Cohen, RuPaul, Cynthia Nixon, Samira Wiley i George Takei.

„Orville Peck utorował nową granicę dla artystów w gatunku historycznie wykluczającym głosy queer. Odważnie poruszając się po muzyce country jako gej i współpracując z takimi legendami jak Willie Nelson i Lady Gaga, Peck ugruntował swoją pozycję w branży i pokazał naszej społeczności, że należą do wszystkich przestrzeni” – powiedział Ellis.

Czytaj również:  Tom Hanks o tym, czy byłby w stanie zagrać w 'Filadelfii' rolę prostego aktora we współczesnych czasach: "No, and Rightly So"

Nowojorska edycja GLAAD Media Awards nawiązuje do niedawnej gali w Los Angeles, którą poprowadził Wayne Brady, a w której wzięły udział takie osobistości jak Oprah Winfrey i Niecy Nash-Betts. 35. doroczna gala GLAAD Media Awards w Nowym Jorku jest prezentowana przez Gilead Sciences i Hyundai Motor America, a oficjalnymi sponsorami są Delta Air Lines, Ketel One Family Made Vodka i Sony Music Group.

Latest Posts

Nie przegap