piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lopez mówi, że czasami czuje się „niezrozumiana” przez plotki o rozstaniu z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez powiedziała, że czuje się „czasami niezrozumiana”, porównując się do swojej postaci w nowym filmie science-fiction „Atlas.”

„Różnimy się tak bardzo, ponieważ ona nie odczuwa żadnych emocji”, wyjaśniła People podczas poniedziałkowej premiery filmu w Los Angeles. „Ona jest taka zamknięta, a ja czasami jestem zbyt emocjonalna”

Lopez stwierdziła ponadto, że podobnie jak jej bohaterka z „Atlasa”, jest „bardzo silna i pewna tego, co czuje.”

Jennifer Lopez przyznała, że czasami czuje się „niezrozumiana” FilmMagic
Podczas premiery filmu w Los Angeles porównała się do swojej postaci z „Atlasa”. FilmMagic
„Różnimy się tak bardzo, ponieważ ona… nie nosi w sobie żadnych emocji” – wyjaśniła Lopez. FilmMagic
Dodała: „Ona jest taka zamknięta, a ja czasami jestem zbyt emocjonalna” FilmMagic

„Czasami. Była bardzo pewna”, zauważyła. „Mówiła: „To właśnie się dzieje, proszę, wysłuchaj mnie. Proszę, powiedz mi” Czasami czuła się bardzo niezrozumiana. Ja też mogę się do tego trochę odnieść.”

Komentarze 54-letniej gwiazdy na temat poczucia niezrozumienia pojawiają się, gdy porusza plotki o rozstaniu z Benem Affleckiem, którego poślubiła w lipcu 2022 roku.

W zeszłym tygodniu Page Six dowiedziała się, że 51-letni Affleck polował na dom w Los Angeles, podczas gdy Lopez została zauważona podczas samodzielnego przeglądania nieruchomości.

Informator twierdził jednak, że jest ona zainteresowana zakupem nieruchomości inwestycyjnej, a jej poszukiwania nie mają nic wspólnego z rozwodem.

Komentarze Lopez pojawiają się w obliczu plotek o jej rozstaniu. Złote Globy 2024 via Getty Images
Lopez po raz pierwszy wywołała spekulacje na temat rozstania, gdy wzięła udział w Met Gala 2024 bez Bena Afflecka. Getty Images dla LACMA
Wzięła również udział w premierze filmu „Atlas” solo. Ana Carballosa/Netflix

Co więcej, źródło podało Us Weekly, że para zaczęła doświadczać intensywnych kłopotów małżeńskich „kilka miesięcy temu.”

Fakt, że twórca hitu „On the Floor” „polubił” post na Instagramie opisujący partnera o niezdrowych cechach, tylko podsycił spekulacje na temat rozstania.

I chociaż gwiazdy „Gigli” zostały zauważone razem po raz pierwszy od ponad miesiąca w zeszły czwartek, a następnie ponownie na imprezie filmowej w niedzielę, osoba bliska obozowi Afflecka powiedziała Page Six w poniedziałek, że ponownie ocenia ich związek.

W zeszłym tygodniu Affleck był widziany na polowaniu na dom w Los Angeles bez Lopez. Getty Images for The Recording Academy
Tymczasem źródło dla Us Weekly twierdzi, że zaczęli mieć problemy „miesiące temu” AFP via Getty Images
Źródło bliskie parze ujawniło w tym tygodniu Page Six, że Affleck ponownie zastanawia się nad ich małżeństwem. Getty Images
„Gdyby istniał sposób na rozwód z powodu tymczasowej niepoczytalności, zrobiłby to” – twierdzi źródło. Getty Images for Netflix

„Gdyby istniał sposób na rozwód z powodu tymczasowej niepoczytalności, zrobiłby to”, powiedziało źródło.

Czytaj również:  Norm Macdonald żartuje o śmierci w ostatnim odcinku: "Zostawił ten prezent dla nas wszystkich

„Czuje, że ostatnie dwa lata były tylko gorączkowym snem, a teraz opamiętał się i zrozumiał, że to po prostu nie zadziała.”

Podobnie, źródło powiedziało „Entertainment Tonight” we wtorek, że Affleck czuje, że Lopez „ma trudności z odczuwaniem satysfakcji i to jest jeden z problemów, z którymi się borykają.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Gwiazdy przeszły do ołtarza w sierpniu 2022 roku. Getty Images
Pierwotnie byli zaręczeni w 2002 roku, ale zerwali dwa lata później. Getty Images

Para po raz pierwszy wywołała plotki o rozstaniu, gdy Lopez wzięła udział w solowej gali Met 2024 w dniu 6 maja.

W poniedziałkowy wieczór sama uczestniczyła również w premierze filmu „Atlas”. Jednak jej obrączka była w pełni widoczna.

Później potwierdzono, że Affleck był zbyt zajęty kręceniem swojego kolejnego projektu, „The Accountant 2”, aby dotrzeć na którekolwiek z wydarzeń.

Latest Posts

Nie przegap