czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lopez trafia na pchli targ z dzieckiem Emme, 16, po odwołaniu trasy koncertowej, aby skupić się na rodzinie

Jennifer Lopez jest w trybie rodzinnym po plotkach o kłopotach małżeńskich z mężem Benem Affleckiem.

Supergwiazda została zauważona, gdy spędzała czas ze swoją 16-letnią Emme po nagłym odwołaniu trasy koncertowej This Is Me… Live. Duet matka-dziecko został sfotografowany podczas zakupów na pchlim targu w Los Angeles w niedzielę.

Naoczny świadek powiedział Page Six, że 54-letnia Lopez nie wyglądała na zbyt wesołą, gdy przeglądali sprzedawców przez około 45 minut.

Jednak w pewnym momencie czule owinęła ramię wokół ramienia Emme.

Jennifer Lopez spędziła czas ze swoim dzieckiem Emme w niedzielę. Thecelebrityfinder/MEGA
Para została sfotografowana podczas niedzielnych zakupów na pchlim targu w Los Angeles. Thecelebrityfinder/MEGA

Piosenkarka „Let’s Get Loud” – która jest również mamą bliźniaka Emme, Maxa – wyglądała stylowo podczas wyjścia w marynarce w pepitkę, czarnym topie i rozkloszowanych dżinsach.

JLo uzupełniła swój elegancki strój okularami przeciwsłonecznymi aviator i czarną torebką Birkin. Miała także na sobie obrączkę ślubną.

Tymczasem Emme zachowała swobodę w graficznej koszulce, luźnych dżinsowych szortach i trampkach. Nastolatka miała też na sobie czapkę z daszkiem i słuchawki.

Gwiazda popu została czule owinięta wokół ramienia nastolatki. Thecelebrityfinder/MEGA
Wyjście nastąpiło kilka dni po tym, jak JLo odwołała swoją letnią trasę koncertową This Is Me… Live, aby nadać priorytet swojemu życiu osobistemu. Thecelebrityfinder/MEGA
„Jennifer bierze wolne, aby być ze swoimi dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi” – poinformowało Live Nation w piątkowym oświadczeniu. Thecelebrityfinder/MEGA

Obserwacja nastąpiła kilka dni po tym, jak aktorka „Hustlers” zdecydowała się wycofać z letniej trasy koncertowej, aby skupić się na życiu osobistym.

Nagła aktualizacja nastąpiła po doniesieniach, że ona i Affleck, 51, zmierzają do rozwodu.

„Jestem całkowicie załamana i zdruzgotana tym, że cię zawiodłam. Wiedzcie, że nie zrobiłabym tego, gdybym nie czuła, że jest to absolutnie konieczne” – powiedziała fanom w piątkowym newsletterze „On the JLo”.

„Obiecuję, że wam to wynagrodzę i wszyscy znów będziemy razem. Tak bardzo was kocham. Do następnego razu…”

„Wiedzcie, że nie zrobiłabym tego, gdybym nie czuła, że jest to absolutnie konieczne” – dodała Lopez w swoim newsletterze „On the JLo”. Thecelebrityfinder/MEGA
Małżeństwo piosenkarki z Benem Affleckiem podobno chyli się ku upadkowi. Thecelebrityfinder/MEGA

Live Nation potwierdziło również odwołanie trasy koncertowej, wydając oświadczenie o następującej treści: „Jennifer bierze wolne, aby być ze swoimi dziećmi, rodziną i bliskimi przyjaciółmi.”

Zaledwie kilka godzin później Lopez wyglądała na przygnębioną, gdy zauważono ją wychodzącą ze studia tańca Mihran K. w Burbank w Kalifornii w piątek.

Czytaj również:  'Love Is Blind' gwiazda SK zaprzecza, że zdradzała Raven, mówi, że inne związki były przypadkowe

Uśmiechnęła się krótko, żegnając się z członkami swojego zespołu, zanim odjechała białym pojazdem.

Latest Posts

Nie przegap