31 lipca 2022 | 14:57pm

Jennifer Lopez wróciła do pracy po romantycznym paryskim miesiącu miodowym jej i Bena Afflecka.

Piosenkarka „Let’s Get Loud”, 53, poprowadziła galę charytatywną LuisaViaRoma x Unicef w Capri, we Włoszech, w sobotę, otwierając swój zestaw z „If You Had My Love” i „Waiting for Tonight.”

A-lister, która legalnie poślubiła Bena Afflecka w Las Vegas 16 lipca, wyszła na scenę po raz pierwszy od zaślubin.

Lopez wystąpiła w Certosa San Giacomo, XIV-wiecznym klasztorze, w niestandardowej, ociekającej piórami sukni Roberto Cavalli by Fausto Puglisi.

„Dajemy dziś dyskotekę”, powiedziała tłumowi na imprezie prowadzonej przez LuisaViaRoma, która zebrała około ośmiu milionów euro na wsparcie ukraińskich i syryjskich wysiłków pomocowych. „Wiesz, co mi to przypomina? To przypomina mi o tym, kiedy byłam małą dziewczynką w Bronksie.”

Kontynuowała, „Moja mama oglądała te pokazy nagród, te wielkie gale – to jest jak wielka gala dziś wieczorem.”

Jennifer Lopez.
Występ odbył się dwa tygodnie po tym jak związała się z Benem Affleckiem.
Daniele Venturelli/Getty Images

Diplo, Sofia Carson i DJ Cruz również wystąpili przed headlinerem Lopez, a impreza przyciągnęła takie gwiazdy jak Jamie Foxx, Vanessa Hudgens, Leonardo DiCaprio, Jared Leto i Haim.

Występ odbył się zaledwie kilka tygodni po tym jak Lopez związała się z Affleckiem, 49, prawie dwie dekady po tym jak odwołali swoje pierwsze zaręczyny w 2004 roku.

Gwiazda „Good Will Hunting” i aktorka „Selena” ogłosiły szczęśliwą nowinę w odsłonie swojego newslettera „On The JLo” wcześniej w tym miesiącu.

Jennifer Lopez
Lopez wystąpiła w niestandardowym stroju z nadrukiem zwierzęcym i detalami z piór.
Cobra Team / BACKGRID

„Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest miła. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa” – napisała aktorka „Marry Me” w liście do swoich fanów.

Czytaj również:  absolwentka 'Bachelor' Sarah Herron mówi, że zmarły syn był 'wart' każdego zastrzyku IVF w hołdzie

„Ledwo zdążyliśmy przed północą do małej białej kaplicy ślubnej”, kontynuowała.

Jennifer Lopez.
Lopez przed występem wyszła w Capri.
Ciao Pix/MEGA / SplashNews.com

„Łaskawie zostali otwarci do późna na kilka minut, pozwolili nam zrobić zdjęcia w różowym kabriolecie Cadillac, ewidentnie używanym kiedyś przez samego króla (ale jeśli chcieliśmy, żeby sam Elvis pokazał, to kosztowało to dodatkowo, a on był w łóżku).”

Para zaręczyła się po raz drugi w kwietniu 2022 roku. Po ich intymnej ceremonii w Vegas, Affleck i Lopez udali się do Paryża na miesiąc miodowy pełen PDA.

Teraz, wiele źródeł mówi Page Six, że nowożeńcy zatrudnili luksusowego planistę imprez Colina Cowie, aby pomógł im stworzyć bardziej wystawne wesele, w 87-akrowej posiadłości Afflecka w Riceboro, Ga. Jak słyszymy, impreza odbędzie się prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku tygodni.