wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Jennifer Lopez zakazała zadawania pytań Benowi Affleckowi podczas premiery „Atlasu”, zanim zbeształa reportera na konferencji prasowej

Jennifer Lopez chciała zachować profesjonalizm podczas trasy prasowej „Atlas”.

54-letnia aktorka podobno zakazała zadawania jakichkolwiek pytań związanych z małżeństwem jej i Bena Afflecka podczas promocji jej najnowszego filmu Netflixa.

Według TMZ, gigant streamingowy ostrzegł media obsługujące premiery w Los Angeles i Mexico City na początku tego tygodnia, że osobiste pytania są całkowicie wykluczone.

Lopez, która na czerwonym dywanie pojawiła się bez męża, wzięła udział w wywiadach grupowych jedynie z Simu Liu i Sterlingiem K. Brownem.

Jennifer Lopez podobno zakazała mediom zadawania pytań na temat jej małżeństwa z Benem Affleckiem podczas trasy prasowej „Atlas”. José Méndez/EPA-EFE/Shutterstock
Spacerując po czerwonych dywanach w Los Angeles i Meksyku, udzielała wywiadów jedynie w towarzystwie Simu Liu i Sterlinga K. Browna. Billy Bennight/AdMedia / SplashNews.com

Tymczasem 51-letni Affleck został sfotografowany na planie filmu „The Accountant 2”, co prawdopodobnie było powodem jego nieobecności na wydarzeniach.

Prośba piosenkarki „On the Floor” o nie zadawanie osobistych pytań pojawiła się po tym, jak ujawniono, że para mieszka osobno w związku z plotkami o problemach małżeńskich.

Jednakże, Lopez nadal musiała uciszyć reportera w Meksyku, gdy została poproszona o odniesienie się do spekulacji rozwodowych podczas środowego panelu.

Według TMZ, Netflix ostrzegł reporterów o wytycznych przed premierą. Zuma / SplashNews.com
Ale J.Lo nadal musiała zamknąć reportera w Meksyku, mówiąc mu: „Wiesz lepiej niż to” ZUMAPRESS.com

„Wiesz lepiej niż to”, powiedziała w odpowiedzi.

Poprzedniej nocy aktor „Air” był widziany, jak wychodził z restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica w Kalifornii.

Chociaż został zauważony w obrączce ślubnej, źródło powiedziało Page Six w poniedziałek, że Affleck „opamiętał się” w sprawie swojego małżeństwa z J.Lo i wie, że rozwód jest prawdopodobnym zakończeniem ich historii miłosnej.

Lopez i Affleck wywołali plotki o rozwodzie na początku tego miesiąca, gdy aktorka wzięła udział w Met Gala solo. Getty Images
Niedługo po tym, raport ujawnił, że para mieszka osobno. Getty Images

„Gdyby istniał sposób na rozwód z powodu tymczasowej niepoczytalności, zrobiłby to” – powiedział informator.

Źródło dodało: „Czuje, że ostatnie dwa lata były tylko gorączkowym snem, a teraz opamiętał się i zrozumiał, że to po prostu nie zadziała”

Plotki o rozwodzie zaczęły krążyć na początku tego miesiąca, kiedy zdobywca Oscara nie dołączył do swojej żony na Met Gala 2024.

Źródło powiedziało Page Six w poniedziałek, że gwiazda „Argo” „opamiętała się” w sprawie ich małżeństwa. Getty Images for Netflix
„Czuje, że ostatnie dwa lata były tylko snem w gorączce” – powiedział informator. Getty Images dla LACMA

Przed zeszłym tygodniem para nie była fotografowana razem od ponad miesiąca.

Czytaj również:  Katie Holmes przywraca modę Y2K dzięki trendowi "sukienka na spodnie"

Od tego czasu Lopez i Affleck zostali zauważeni razem przy kilku okazjach, w tym na nocnym wyjściu, aby obejrzeć szkolne przedstawienie jego dziecka Seraphiny.

Affleck i Lopez, którzy odwołali swoje pierwsze zaręczyny w 2004 roku, pogodzili się w 2021 roku i uciekli w Las Vegas w lipcu 2022 roku.

Latest Posts

Nie przegap