niedziela, 14 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jeremy Allen White i Rosalía trzymają się za ręce na randce w Los Angeles, a plotki o romansie przybierają na sile

Jeremy Allen White i Rosalía podsycają plotki o romansie.

Gwiazda „Bear” i wspaniała piosenkarka zostali zauważeni na randce w Los Angeles 30 listopada.

Po zjedzeniu kolacji w japońskim hotspocie Sushi Park, duet trzymał się za ręce, przechodząc przez parking restauracji i wskakując do tego samego samochodu.

Gwiazda „Shameless” i piosenkarka „La Fama” ubrały się na czarno na intymny wypad.

On miał na sobie swobodny sweter i pasujące do niego joggery, a ona zapinaną na zamek bluzę z kapturem, sukienkę i szpilki.

Wpadli na przekąskę do Sushi Park w West Hollywood. TheImageDirect.com
Aktor „Bear” i piosenkarka podczas randki ubrani byli na czarno. TheImageDirect.com

Te nowe zdjęcia pojawiły się kilka tygodni po tym, jak para po raz pierwszy wywołała spekulacje na temat romansu pod koniec października, kiedy wybrali się na zakupy – i trzymali się za ręce – na targu rolniczym w Los Angeles.

Podczas październikowego wypadu, 32-letni aktor został zauważony niosąc bukiety kwiatów, podczas gdy 31-letnia Rosalía trzymała jeden w dłoni.

Następnie, na kilka godzin przed kolacją w West Hollywood 30 listopada, White i Rosalía byli widziani podczas wspólnej przerwy na papierosa.

White miał na sobie czarny sweter i pasujące do niego joggery, a Rosalía założyła zapinaną na zamek bluzę z kapturem, sukienkę i szpilki. TheImageDirect.com
Para po raz pierwszy wywołała spekulacje na temat romansu pod koniec października, kiedy wybrali się na zakupy – i trzymali się za ręce – na targu rolniczym w Los Angeles. TheImageDirect.com

Na zdjęciach uzyskanych przez TMZ, White i Rosalía stali blisko siebie na parkingu ze splecionymi stopami.

Nie pocałowali się, ale przytulili się do siebie, zanim się rozeszli. Jak teraz wiemy, później spotkali się ponownie, aby coś przekąsić.

Przedstawiciele White’a i Rosalii nie odpowiedzieli od razu na prośby Page Six o komentarz, ale osoba wtajemniczona powiedziała Us Weekly w czwartek: „Zaczęli jako zwykli przyjaciele, ale ostatnio sprawy przybrały romantyczny obrót.”

Przed romansem z White, Rosalía była zaręczona z Rauw Alejandro. rosalia.vt/Instagram
W lipcu ogłosili swoje rozstanie. Getty Images for The Latin Recording Academy

Przed połączeniem z White, Rosalía i jej były narzeczony Rauw Alejandro potwierdzili, że rozstali się po dwóch latach randkowania.

„Tak, kilka miesięcy temu Rosi i ja zakończyliśmy nasze zaręczyny”, napisał po hiszpańsku w swoich Instagram Stories 26 lipca. „Istnieją tysiące problemów, które mogą spowodować zerwanie, ale w naszym przypadku nie było to spowodowane przez osoby trzecie lub niewierność.”

Czytaj również:  Fani reagują na Harry'ego Stylesa pijącego z buta podczas koncertu w Australii

Dzień później Rosalía wydała własne oświadczenie. „Bardzo kocham, szanuję i podziwiam Raúla”, napisała po hiszpańsku w swoim Instagram Stories. „Nie zwracając uwagi na teatr, wiemy, czego doświadczyliśmy”

White i jego żona, aktorka „Californication” Addison Timlin, rozstali się w maju. Instagram/addison.timlin

Jeśli chodzi o White’a, jego żona, aktorka „Californication” Addison Timlin, złożyła pozew o rozwód w maju po trzech latach małżeństwa.

Później widziano go w sierpniu z modelką Ashley Moore.

White i Timlin mają córki Ezer Billie, lat 5, i Dolores Wild, lat 2.

Latest Posts

Nie przegap