niedziela, 25 lutego, 2024

Ostatnie posty

Jessica Biel dzieli się wsparciem dla Justina Timberlake’a po reakcji fanów Britney Spears: „Zawsze cię mam

Jessica Biel and Justin Timberlake
Jessica Biel nadal wspiera swojego męża, Justina Timberlake’a, gdy otrzymuje on ciągłe reakcje ze strony fanów Britney Spears.Instagram/JessicaBiel

Jessica Biel okazała wsparcie swojemu mężowi, Justinowi Timberlake’owi, po tym jak spotkał się on z krytyką ze strony fanów Britney Spears.

Absolwentka „Siódmego nieba” wzięła udział w Instagramie w środę, aby życzyć piosenkarzowi „Mirrors” szczęśliwych 43. urodzin wraz z montażem zdjęć i filmów.

„I ALWAYS got you” podpisała słodki post, który został połączony z wykonaniem „I Got You Babe” Boom Forest z 2019 roku

„Wszystkiego najlepszego, kochanie”, napisała dalej.

Słodki post zawierał zabawne i słodkie momenty z całego ich związku, aż do momentu, gdy po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2007 roku.

Specjalny hołd Biel sprawił, że jej obserwatorzy byli pod wrażeniem jej „pięknego” romansu z Timberlake’iem.

Aktorka wzięła udział w Instagramie, aby podzielić się wideo i fotomontażem z piosenkarzem „Mirrors” na cześć jego 43. urodzin. Instagram/JessicaBiel
„I ALWAYS got you” podpisała post, który zawierał wersję „I Got You Babe” Boom Forest z 2019 roku Instagram/JessicaBiel

„Uwielbiam to, że wyglądacie, jakbyście dobrze się bawili i cieszyli się sobą nawzajem! Śmiech jest niezbędny” – napisała jedna osoba.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Cóż, to po prostu uderzyło mnie prosto w uczucia 🥹💛”, dodał inny.

„Kocham was dwoje! Cieszę się, że sprawiasz, że jest taki szczęśliwy Jessica” – dodała trzecia.

Biel zamieściła zdjęcia z czasów, gdy zaczęła spotykać się z Timberlake’iem w 2007 roku. Instagram/JessicaBiel

Biel, lat 41, pozostała u boku członka *NSYNC od czasu, gdy Spears, lat 42, ujawniła sekrety swojego związku z Timberlake’iem z początku 2000 roku w swoich wspomnieniach z października 2023 roku, „The Woman In Me”

W swojej książce piosenkarka „Toxic” – która spotykała się z piosenkarzem „Sexy Back” w latach 1999-2002 – twierdziła, że popchnął ją do aborcji, kiedy byli razem, ponieważ „nie chciał być ojcem”.

Twierdziła nawet, że Timberlake zdradzał ją ze znaną celebrytką.

Czytaj również:  Żona Ne-Yo, Crystal Renay, oskarża go o zdradę: "8 lat kłamstw i oszustw
Dała też fanom wgląd w swoją zabawną stronę. Instagram/JessicaBiel

Bombowe rewelacje Spears zmusiły Timberlake’a do wyłączenia komentarzy na Instagramie po tym, jak fani Spears napisali „nienawistne, obrzydliwe rzeczy, które ludzie mówili” w sekcji komentarzy.

Sytuacja stała się tak zła, że nawet Biel ograniczyła swoje komentarze w mediach społecznościowych po tym, jak fani Spears potępili ją za poślubienie rzekomego „oszusta”.

Fani piosenkarki „Gimme More” jeszcze bardziej uderzyli w Timberlake’a w zeszłym tygodniu, gdy zdecydowali się na streaming jej piosenki „Selfish” z 2011 roku zamiast jego utworu o tym samym tytule w dniu premiery.

Gwiazda „Siódmego nieba” pozostała u boku swojego mężczyzny, ponieważ nadal otrzymuje nienawiść od byłych fanów Britney Spears, po wydaniu jej pamiętnika w październiku 2023 roku. Britney Spears/Instagram

Ze względu na ich wysiłki, 13-letnia piosenka Spears wyprzedziła jego nową piosenkę w sprzedaży w pierwszym pełnym tygodniu premiery.

Wykonawczyni przeboju „Circus” wydawała się czuć winna z powodu ciągłej nienawiści, jaką otrzymywał jej były, gdy przeprosiła „wszystkich ludzi”, których obraziła za treść swojego pamiętnika.

„Jest mi bardzo przykro”, napisała 28 stycznia. „Chciałam również powiedzieć, że jestem zakochana w nowej piosence Justina Timberlake’a 'Selfish’, jest taka dobra.”

Latest Posts

Nie przegap