środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jiminy Glick przejmuje „Real Time”, aby zadać Billowi Maherowi trudne pytania

Martin Short ponownie wcielił się w swoją kultową postać, aby porozmawiać z gospodarzem o swojej nowej książce „What This Comedian Said Will Shock You.”

Martin Short as Jiminy Glick and Bill Maher

Martin Short jako Jiminy Glick; Bill Maherirginia Sherwood/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images; Ronald Martinez/Getty Images

W najnowszym odcinku Real Time role się odwróciły, a legendarna postać Martina Shorta, Jiminy Glick, wyszła z emerytury, by zadać trudne pytania Billowi Maherowi.

Zazwyczaj gospodarz przeprowadza wywiady ze swoimi gośćmi jeden na jednego na początku programu, ale w piątek Maher zdecydował się zostać rozmówcą, aby porozmawiać o swojej nowej książce, What This Comedian Said Will Shock You.

„Przez lata przeprowadzałem tutaj wywiady z autorami w naszym pierwszym miejscu wywiadów jeden na jeden, ale teraz znalazłem się w sytuacji autora książki na liście bestsellerów” – powiedział, zanim przedstawił byłego gospodarza talk show Glicka. „Nie mogę przeprowadzić wywiadu z samym sobą. Potrzebowałem kogoś, kto przeprowadzi ze mną wywiad i mamy dziś szczęście. Mamy mistrza, być może mistrza tej formy sztuki”

Gdy duet usiadł, Glick zażartował: „To będzie dla mnie bardzo ekscytujące! Naprawdę, ponieważ jestem przyzwyczajony do przeprowadzania wywiadów z celebrytami, więc jest to miła zmiana tempa”

Następne 10 minut programu polegało na tym, że Maher był doprowadzany do łez ze śmiechu, a Glick zadawał pytania, a następnie przerywał komikowi w połowie odpowiedzi.

„Chcę dostać się do tej książki i kocham tę książkę, kocham tę książkę” – powiedział Glick. „Nie przeczytałam jej. Cóż, przeczytałam ją od deski do deski, ale nic w środku. Ale docierają do mnie wieści, że jest zachwycająca.”

Niektóre z pytań Glicka (lub żartobliwych obelg, jak niektórzy mogą powiedzieć) w całym segmencie obejmowały: „Twoja książka jest triumfem! Czemu zawdzięczasz swój sukces, niskim oczekiwaniom?”, „Poza brakiem jednego, jak myślisz, jakie byłoby twoje komediowe dziedzictwo?” i „Czy są dla ciebie jakieś tematy, które są poza limitem, inne niż gra wstępna?”

Czytaj również:  "Weird Al" Yankovic mówi, że Warner Bros. odrzucił jego prośbę o parodię 'Harry'ego Pottera'

W niektórych momentach długie odpowiedzi Mahera zdawały się usypiać prowadzącego wywiad.

„To niesamowite napisać książkę, tak to prawda” – powiedział Glick po przebudzeniu. „I podbić dziedzinę, ponieważ niewielu ludziom się to udaje. Następnie prawdopodobnie dostaniesz umowę z Blockbuster Video. I jesteś pełen opinii. Uwielbiam to, ponieważ zawsze uwielbiałem opinie Billa Mahera, wiesz, tak jak twoje opinie na temat COVID, całej sprawy COVID. Uwielbiam otrzymywać porady medyczne od aktorów klubowych.”

Gdy Maher nadal się śmiał, Glick zakończył rozmowę, dodając: „Twoja książka jest absolutnie najwspanialszą książką, jakiej kiedykolwiek nie czytałem. I wiesz, dziękuję, ponieważ zawsze czułam – i mówię to szczerze, nie będę płakać – że nudni i nużący goście sprawiają, że jestem lepszym prowadzącym wywiady, więc dziękuję”

Innymi gośćmi piątkowej audycji byli były gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo i były reprezentant Stanów Zjednoczonych Adam Kinzinger

Biuletyny THR

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać wiadomości THR prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Subskrybuj Zarejestruj się

Latest Posts

Nie przegap