wtorek, 16 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jimmy Fallon wykonuje stand-up jako komediowe otwarcie dla kumpla Nate’a Bargatze’a

Gospodarz „The Tonight Show” Jimmy Fallon powrócił do swoich komediowych korzeni, występując jako aktor otwierający występ komika Nate’a Bargatze’a w The Prudential Center w Newark, NJ, w tym tygodniu.

Słyszeliśmy, że w programie byłej gwiazdy „SNL” pojawiło się kilka nowych materiałów, nad którymi pracuje – w tym „trochę o jego mamie i tacie oraz jego nadopiekuńczym irlandzkim wychowaniu”, powiedział nam jeden z widzów.

Fallon nie występował jako stand-up od dekady, ale wydaje się, że wraca na scenę komediową.

Page Six poinformowało, że Fallon dał niespodziewany występ w Comedy Cellar w październiku, kiedy inny kumpel, Chris Rock, namawiał go do „powrotu na rower”

„Tłum był w szwach!” powiedziało źródło o występie Fallona.

Gospodarz talk show po raz pierwszy zaczął występować w stand-upie, gdy miał 17 lat, wykonując utwór, który zawierał impresję na temat Johna Travolty.

Słyszeliśmy, że para jest kumplami od 12 lat. Getty Images

Powiedziano nam, że Fallon i Bargatze spotkali się po raz pierwszy 12 lat temu, kiedy Fallon zobaczył go wykonującego set w Stand w Nowym Jorku.

Od tego czasu Bargatze stał się najczęściej rezerwowanym gościem w programie Fallona.

Gospodarz telewizyjny miał pracowity tydzień: Dołączył również do punkowo-popowego zespołu Green Day, aby zagrać kilka hitów dla pasażerów metra w Midtown Manhattan w segmencie swojego programu, który jeszcze nie został wyemitowany.

Fallon miał pracowity tydzień. GC Images
Wystąpił również z Green Day w metrze. Youtube/@jimmyfallon

Fallon, wraz z członkami zespołu Billie Joe Armstrongiem, Mike Dirntem i Tré Cool, zaczęli w przebraniach – ale ściągnęli peruki i sztuczne brody, aby zagrać hity zespołu, w tym „Basket Case” i „American Idiot”

Wykonali również „I Feel Like Making Love” Bad Company, a także przebój Kiss „Rock and Roll All Nite.”

Czytaj również:  W luksusowym francuskim apartamencie za 4 tysiące dolarów za noc, w którym Kylie Jenner zatrzymała się na pokazie mody Jacquemus

Latest Posts

Nie przegap