środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Jimmy Kimmel szczegółowo opisuje imprezę z Taylor Swift, Travisem Kelce w domu Paula McCartneya w Los Angeles

Imprezuj jak gwiazda pop.

Jimmy Kimmel szczegółowo opisał imprezę z Taylor Swift i jej chłopakiem, Travisem Kelce, w domu Paula McCartneya w Los Angeles.

„Zostaliśmy zaproszeni na kolację tej nocy, a potem gospodarz kolacji został zaproszony na tę imprezę i powiedział: „Dlaczego wszyscy nie pójdziemy na imprezę?” Więc poszliśmy na imprezę” – powiedział 56-letni Kimmel podczas środowego występu w programie „The Howard Stern Show” wraz ze swoją żoną, Molly McNearney.

Jimmy Kimmel i jego żona, Molly McNearney, szczegółowo opisali imprezę z Taylor Swift i Travisem Kelce w domu Paula McCartneya w Los Angeles. YouTube/@howardstern
„Zostaliśmy zaproszeni na kolację tej nocy, a potem gospodarz kolacji został zaproszony na tę imprezę i powiedział: 'Dlaczego wszyscy nie pójdziemy na imprezę?'” Powiedział Kimmel w programie „The Howard Stern Show” YouTube/@howardstern

Gospodarz nocnego talk show skorygował twierdzenie osobowości radiowej, że Swift była deejayem wydarzenia, wyjaśniając, że piosenkarka po prostu „miała swojego iPhone’a i w pewnym sensie podłączyła się do systemu domowego”

Kimmel – który przyznał, że on i 34-letnia Swift rozmawiali podczas uroczystości – upewnił się, aby zauważyć, że „to nie było tak, że została zatrudniona do pracy tam.”

Stern, lat 70, podekscytowany zapytał, czy piosenkarka była „tam z Travisem Kelce, jej mężczyzną.”

„Tak, rzeczywiście! Tak, rzeczywiście” – odpowiedział Kimmel, a 46-letni McNearney dodał: „Jest bardzo przystojny.”

Kimmel powiedział Sternowi, że Swift „miała swojego iPhone’a i w pewnym sensie podłączyła się do domowego systemu” YouTube/@howardstern
Kimmel – który przyznał, że on i piosenkarka rozmawiali podczas uroczystości – upewnił się, że „to nie było tak, że została tam zatrudniona” Getty Images

Kiedy Stern zapytał, czy było „jam session”, komik stand-upowy odpowiedział: „Nie, ale ludzie tańczyli w kuchni – w tym Molly.”

Ringo Starr, Mick Jagger, Bruce Springsteen, Steven Spielberg, Jennifer Aniston i Courteney Cox byli wśród około „100” gości na gwiazdorskim wieczorze.

„Myślę, że to, co robisz na takiej imprezie, to przyciągasz ludzi, których już znasz i mówisz: „Czy możesz uwierzyć, że to się dzieje i że tu jesteśmy?” I tak to zostawiasz” – wyjaśnił Kimmel, przyznając, że „rozmawiał z Brucem”

Stern podekscytowany zapytał, czy Swift była „tam z Travisem Kelce, jej mężczyzną” GC Images
„Tak, w rzeczy samej! Tak, rzeczywiście” – odpowiedział Kimmel, a McNearney dodał: „Jest bardzo przystojny” YouTube/@howardstern

„Jest zabawny, wiesz? Dobrze nam się rozmawiało”, drażnił się gospodarz „Jimmy Kimmel Live!”. „Rozmawialiśmy o Elvisie i – nie wiem – po prostu o byciu w Los Angeles. Mieliśmy nawet taki moment: „Czy możesz uwierzyć w tę imprezę?” Nawet Bruce Springsteen powiedział: „To jest niezła impreza!”

Czytaj również:  Jared Leto, Bono, Queen Latifah i inni rozświetlają plażę Spotify na imprezie Cannes Lions

McNearney – współscenarzystka i producentka wykonawcza „Jimmy Kimmel Live!” – zauważyła, że „siedziała w kącie z Jennifer Aniston i Courteney Cox”, które „z ulgą zobaczyła”

„To była jedna z tych imprez, na których nie wiedziałam, jak trzymać swoje ciało” – powiedziała. „Nie wiedziałam, gdzie patrzeć! Nie wiedziałam, co robić. To było jak jedna sławna osoba po drugiej.”

Latest Posts

Nie przegap