9 sierpnia 2022 | 8:07pm

Joe Exotic połączył siły z wychowankiem „90 Day Fiancé” Jesse Meesterem w nadziei, że uda mu się uzyskać ułaskawienie po tym, jak został skazany w sprawie o morderstwo za wynajem.

Gwiazda „Tiger King”, której prawdziwe nazwisko to Joseph Maldonado-Passage, wzięła na Instagram w poniedziałek, aby przedstawić swoim zwolennikom aktora, 29.

„Poznaj mojego niesamowitego drogiego przyjaciela Jesse Meester, aktora, modela i tak wiele więcej”, zaczął w swoim poście, w którym pojawił się Meester bez koszulki. „Zobaczysz go wokół na moich rzeczach coraz bardziej, ponieważ ma zamiar pomóc mi uzyskać głos do Białego Domu dla prezydenta Bidena, aby podpisać moje ułaskawienie przed listopadem tego roku. Pokażcie mu trochę miłości. Kocham cię, Jesse.”

Modelka natychmiast odpowiedziała wsparciem w komentarzach, mówiąc: „My też cię kochamy Joe! Bliscy Ci ludzie odwrócili się od Ciebie, ale nie my.”

Gwiazda reality TV kontynuowała, „Pomogłeś wielu ludziom przez [COVID-19] blokadę i nigdy nie powinniśmy zapomnieć prawdy i autentyczności, z którą żyłeś swoim życiem. To smutne, że backstabbing i kłamstwa stały się normą [in] tego społeczeństwa. Czas zjednoczyć się i walczyć, aby cię wydostać.”

Jesse Meester
Meester przyrzekła mu pomoc w wyjściu z więzienia po tym, jak został skazany za schemat morderstwa za wynajem przeciwko Carole Baskin.
Instagram/jessemeester

Meester po raz pierwszy zyskał sławę, gdy pojawił się w „90 Day Fiancé” z powrotem w 2018 roku za swój związek z Darcey Silva. Pomimo tego, że dwójka wkrótce potem zakończyła współpracę, od tamtej pory pojawił się w programie.

To nie pierwszy raz, kiedy były zookeeper sięgnął po pomoc do gwiazd reality TV. W rzeczywistości, w 2020 roku, zwrócił się do nikogo innego jak Kim Kardashian, która pracowała z kilkoma więźniami, aby pomóc im uzyskać ułaskawienie.

W tym czasie Maldonado-Passage napisał: „Wiem, że nigdy mnie nie spotkałaś i możesz nigdy nie chcieć jednak wierzę, że trzymasz wartości naszego systemu sprawiedliwości drogie twojemu sercu. Proszę, pomóż mi, poświęcając tylko 10 minut ze swojego życia i umieszczając telefon do prezydenta Trumpa, aby spojrzał na moje 257-stronicowe ułaskawienie.”

Czytaj również:  Gia Giudice: Melissa Gorga zablokowała mnie w mediach społecznościowych podczas rodzinnego dramatu

Zakończył: „To wszystkie dowody na to, że jestem niewinny i proszę go o podpisanie mojego ułaskawienia, abym mógł wrócić do domu do [my husband] Dillon [Passage] i mojego ojca.”

Joe Exotic
Exotic obecnie odbywa karę 21 lat więzienia w Północnej Karolinie.
Instagram/joe_exotic

Wybuchowa osobowość Netflixa została pierwotnie wysłana do więzienia w 2020 roku za schemat morderstwa za wynajem przeciwko swojej koleżance z pracy, gwieździe „Tiger King”, Carole Baskin. Obecnie odbywa 21-letni wyrok w Północnej Karolinie po zdiagnozowaniu u niego raka.

Exotic miała burzliwy okres od czasu pójścia do więzienia, z przeciągającym się rozwodem z Dillonem Passage i odwołanymi więziennymi zaręczynami z byłym więźniem Johnem Grahamem.