6 sierpnia 2022 | 12:23pm

Joe Gorga będzie pomijać ślub siostry Teresy Giudice i wydaje się, że wziął na media społecznościowe, aby dać upust swojej frustracji z powodu ich rodzinnych kłopotów.

„Krew nie czyni cię rodziną” – napisał 42-letni gwiazdor reality show na zdjęciu z rodziną i przyjaciółmi, w tym z żoną i gwiazdą „Real Housewives of New Jersey” Melissą Gorgą, która również nie weźmie udziału w zaślubinach swojego partnera.

Melissa również napisała o swoich bliskich po tym, jak dowiedziała się, że para opuściła ceremonię, dzieląc się wideo ze swoim potomstwem wraz z podpisem, „Bóg pobłogosławił mnie niesamowitą rodziną”.

Podczas gdy oświadczenie Joe mogło być jego sposobem na powiedzenie, że jego przyjaciele są bardziej jak rodzina w jego oczach, źródła mówią Page Six, że beef Gorgów z Giudice, 50, wynika z „bardzo napiętego finału 'Housewives’ nakręconego na początku tego tygodnia.”

Drugi informator potwierdził później, że finałowa awantura miała miejsce, ponieważ przyszła panna młoda miała rzekomo pchać plotkę, która „spowodowałaby dramat” w małżeństwie Melissy i Joe.

Źródło dodało, że Joe i narzeczony Giudice, Luis Ruelas, 46, nie dogadywali się ze sobą, a finałowa kłótnia była ostatnią kroplą.

(L-R) Kristin Cavallari, Joe Gorga, Luis Ruelas, Teresa Giudice and Melissa Gorga.
Gorga (dolny środek) i Luis Ruelas (górny środek) są podobno skłóceni.
Getty Images

Przedstawiciele Joe i Melissy Gorga nie odpowiedzieli natychmiast na naszą prośbę o komentarz.

Fani mogli zauważyć napięcie w rodzinie, kiedy ogłoszono w marcu, że Melissa, 43, nie będzie jedną z druhen Giudice.

Podczas gdy właścicielka butiku twierdziła, że jest „w porządku” z decyzją swojej szwagierki, mąż Joe nie zgodził się z tym, że jego siostra pominęła jego żonę w przyjęciu weselnym, nazywając to brakiem szacunku.

Joe Gorga and Melissa Gorga.
Joe uważa, że jego żona, Melissa, powinna była uczestniczyć w ślubie siostry Teresy.
Getty Images for Tribeca Film Fe

„Niezależnie od tego, czy lubiła moją żonę, czy nie lubiła mojej żony, ona w zasadzie daje mi klapsa w twarz i nie daje mi żadnego szacunku, i sprawia, że jest to dla mnie trudne”, powiedział Joe podczas majowego odcinka podcastu „Melissa Gorga on Display”.

Czytaj również:  Meghan Markle wędruje bez Harry'ego po opuszczeniu koronacji, aby "chronić swój spokój

„Nie chodzi tylko o moją żonę – to w zasadzie 'nie dbam o mojego brata’.”

Giudice i Ruelas mają wziąć ślub w sobotę po południu w New Jersey.