piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

John Krasinski o pozyskaniu Bradleya Coopera, George’a Clooneya i Ryana Reynoldsa do „IF”: „Najwięcej taków w mojej karierze”

Być może jednym z najbardziej imponujących aspektów nadchodzącego filmu Johna Krasińskiego, IF, jest gwiazdorska obsada głosowa, którą do niego przygotował.

Multifenomen zatrzymał się w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon w piątek, aby omówić projekt, a gospodarz późnej nocy nie mógł powstrzymać się od pytania o to, jak scenarzysta-reżyser zdołał pozyskać największe gwiazdy do podpisania się pod projektem.

„Muszę powiedzieć, że ten film był najbardziej „tak” w mojej karierze i najszybciej „tak”, ponieważ wszyscy uwielbiają ideę wyobraźni, powrotu do dzieciństwa” – powiedział Krasiński.

Mówiąc o kostce lodu, której głos podkłada Bradley Cooper, gwiazda Cichego miejsca wyjaśniła: „Nie wiem, dlaczego kiedy stworzyłem tego gościa, w mojej głowie brzmiało:” On jest z Filadelfii i jest trochę zdenerwowany, że mieszka w Arizonie „”

Jimmy Fallon wyciągnął następnie zdjęcie postaci Blake Lively, którą Krasiński wyjaśnił jako „kota, który przezwycięża strach przed wodą, więc ubiera się jak ośmiornica” Zażartował, że użył „szantażu emocjonalnego”, aby nakłonić gwiazdę Gossip Girl do dołączenia do filmu, w którym występuje również jej mąż, Ryan Reynolds.

„Pomyślałem: 'Wszyscy to robią'” – powiedział aktor The Office. „Była tak miła, że wskoczyła na pokład.”

Jeśli chodzi o być może jedną z najbardziej imponujących gwiazd gościnnych w IF, gospodarz Tonight Show był zaskoczony, widząc George’a Clooneya podkładającego głos Kosmicie.

„To rodzaj głębokiego, głęboko wyciętego jajka wielkanocnego” – zażartował Krasiński. „To jego postać z Grawitacji w mojej głowie, że wciąż po prostu unosi się w powietrzu.”

Emily Blunt, Steve Carrell, Matt Damon, Jon Stewart, Phoebe Waller-Bridge, Maya Rudolph, Sam Rockwell, Louis Gossett Jr, Sebastian Maniscalco, Chris Meloni, Richard Jenkins i Awkwafina uzupełniają obsadę głosową filmu fantasy.

Współpraca gwiazdora Jacka Ryana z gwiazdą Idy marcowe sięga ponad dekady wstecz, kiedy zagrał w filmie Clooneya Leatherheads z 2008 roku. W rzeczywistości aktor Ticket to Paradise był pierwszą osobą, która pomyślała, że gwiazdor Something Borrowed będzie kiedyś reżyserem.

Czytaj również:  Jamie Lee Curtis świętuje 25 lat trzeźwości: "Jeden dzień na raz"

„Zabierał mnie na kolację, gdy kręciliśmy Leatherheads, i pokazywał mi na rysunku: 'To właśnie będę jutro kręcił. Zamierzam umieścić kamery tutaj” – wspominał. „A ja na to: 'To niesamowite. Dlaczego mi to mówisz?” A on na to: „Cóż, nie będziesz tylko aktorem, prawda? Będziesz reżyserem” A ja na to: „Pfft, tak.” Nie miałem pojęcia. Zrobił to przede mną”

W innym miejscu rozmowy Krasiński wyjaśnił, że wpadł na pomysł filmu około 10 lat temu, ale nie zaczął go pisać aż do pandemii COVID-19, kiedy poczuł, że dzieci jego i Emily Blunt tego potrzebują. Podzielił się tym, że obserwował, jak ich córki znikają w tym magicznym świecie, w którym rodzice nie mieli wstępu, i z czasem robili to coraz rzadziej.

„Nie chodziło tylko o radość na ich twarzach, ale o to, jak bardzo byli autentyczni. Mogli być kimkolwiek chcieli na tym świecie, a ja powiedziałem: „Em, to byłby świetny film”” – wspomina. „Tak naprawdę dopiero podczas pandemii zobaczyłem, że ich światło zaczyna gasnąć, a oni zaczęli grać w coraz mniej wyimaginowanych gier. Świat zaczął się pojawiać, a ja pomyślałem: „O mój Boże, to jest definicja dorastania” Zapytali: „Czy wszystko będzie dobrze?” A ja na to: „To jest to. Piszę teraz ten film, aby udowodnić wam, że magiczny świat zawsze istnieje i zawsze można do niego wrócić”

IF trafi do kin 17 maja.

Latest Posts

Nie przegap