środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

John Mulaney rozważa możliwość kolejnych talk-show i poprowadzenia Oscarów: „Jestem otwarty”

John Mulaney nie mówi „nie” niczemu. Komik powiedział w tym tygodniu, że jest otwarty na pomysł większej liczby talk show i szeroko dyskutowanego występu jako gospodarz Oscarów.

„Kiedyś miałem zdecydowane poglądy: 'Zrobię tylko to’ lub 'Nigdy tego nie zrobię’ I „Nie chcę zostać zaszufladkowany w ten sposób” I myślę, że zarówno ja, jak i cały biznes rozrywkowy tak bardzo się zmienił” – powiedział komik IndieWire. „Chodzi mi o to, że są ludzie, którzy w stu procentach prowadzą teleturnieje co tydzień i nie mamy o tym pojęcia – z wyjątkiem milionów ludzi, którzy je oglądają”

W zeszłym miesiącu Mulaney był gospodarzem sześciu wieczorów występów na żywo w serwisie Netflix w ramach John Mulaney Presents: Everybody’s In LA, dziwacznego talk show z Los Angeles, który stworzył we współpracy z Netflix Is a Joke Fest.

„Teraz bardzo kieruję się instynktem i tym, co dzieje się w danej chwili” – powiedział w tym tygodniu, mówiąc, że Everybody’s In LA powstało dzięki instynktowi. „Naprawdę nie mam silnych zasad co do robienia tego ponownie. To była świetna zabawa, wiesz?”

Mulaney ponownie udostępnił artykuł na swoim Instagramie w środę, pisząc, że był „zaintrygowany” sześcioma występami na żywo.

Oprócz dyskusji fanów na temat przyszłości Mulaneya jako gospodarza talk show, inni online również poparli możliwość poprowadzenia przez niego Oscarów. W styczniu Mulaney był gospodarzem gali rozdania nagród gubernatorskich Akademii, gdzie fragmenty jego monologu stały się wirusowe w Internecie.

„Naprawdę dobrze się przy tym bawiłem”, powiedział o tym wydarzeniu. „Powiem: Jestem otwarty na wszystko. Osobiście mam sympatię do [czegoś mniej kluczowego]. Fajnie jest starać się dać z siebie wszystko na nie największych rozdaniach nagród, takich jak Spirit Awards czy Governor’s Awards. Są po prostu nieco bardziej zrelaksowane i swobodne. Wejście i próba dobrej zabawy to świetne uczucie.”

Czytaj również:  Giorgio's Nightclub powraca, otwarcie 13 maja w Hollywood's Grandmaster Recorders (na wyłączność)

Mulaney był współgospodarzem Film Independent Spirit Awards z Nickiem Krollem w 2017 i 2018 roku. Nigdy nie był gospodarzem Oscarów.

Latest Posts

Nie przegap