piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

John Stamos udostępnia rzadkie zdjęcie obsady „Pełnej chaty” z Mary Kate i Ashley Olsen w hołdzie urodzinowym dla Boba Sageta

John Stamos uhonorował Boba Sageta w dniu jego 68. urodzin rzadkim zdjęciem całej obsady „Pełnej chaty” – w tym Mary-Kate i Ashley Olsen.

Aktor, który grał Jessego Katsopolisa w hitowym serialu, wziął w piątek na Instagram, aby wysłać swojej zmarłej gwieździe i przyjacielowi trochę miłości czarno-białym zdjęciem zrobionym sobie, bliźniaczkom Olsen, Dave’owi Coulierowi, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Scottowi Weingerowi i twórcy serialu, Jeffowi Franklinowi.

Grupa pozowała za gigantycznym posągiem Dumbo, a 37-letnie bliźniaczki Olsen uśmiechały się po obu stronach 64-letniego Couliera.

Mary-Kate i Ashley nie są często widywane publicznie i nie zawsze uczestniczą w zjazdach obsady. Getty Images
Zdjęcie zostało zrobione z pogrzebu Sageta w 2022 roku. Getty Images

„To zdjęcie zostało zrobione, gdy zebraliśmy się na jego pogrzebie” – napisał 60-letni Stamos w długim podpisie. „Chociaż Boba nie było tam fizycznie, jego duch był niewątpliwie obecny, otulając nas ciepłem i wspólnymi wspomnieniami, które wywoływały zarówno śmiech, jak i łzy”

„Tego dnia każdy z nas poczuł ciężar jego nieobecności i siłę więzi, którą pielęgnował między nami” – kontynuował.

„Bob był sercem naszej rodziny 'Full House’. Jego spuścizna dobroci i współczucia była widoczna na twarzach wokół mnie (na Dumbo) w delikatnych sposobach, w jakie wspieraliśmy się nawzajem, odzwierciedlając miłość, którą zawsze okazywał. Świętowaliśmy życie, które było prawdziwym darem dla nas wszystkich.”

„Chociaż Boba nie było tam fizycznie, jego duch był niewątpliwie obecny, otulając nas ciepłem i wspólnymi wspomnieniami, które wywoływały zarówno śmiech, jak i łzy” – napisał Stamos obok zdjęcia. FilmMagic
„Tego dnia”, kontynuował, „każdy z nas poczuł ciężar jego nieobecności i siłę więzi, którą pielęgnował między nami” WireImage

Podczas gdy bliźniaczki Olsen nie zawsze zbierały się na zjazdy obsady i odmówiły dołączenia do restartu „Full House” po odejściu od aktorstwa w połowie 2000 roku, pozostawały w kontakcie z Sagetem przez lata.

Saget był ostatnio widziany publicznie z Ashley w 2017 roku, kiedy wzięła udział w jego specjalnym programie „Cool Comedy Hot Cuisine”, który przyniósł korzyści badaniom nad twardziną. Zarówno Ashley, jak i Mary-Kate wspierały swojego ekranowego ojca podczas występów komediowych w 2009 i 2010 roku.

Założyciele The Row podzielili się tym, jak bardzo byli załamani szokującą śmiercią Sageta w styczniu 2022 roku.

Czytaj również:  Tommy Lee pozwany za rzekomą napaść seksualną na kobietę w helikopterze po "wciągnięciu kokainy" w 2003 r
Chociaż bliźniaczki Olsen unikały publicznego spojrzenia przez ostatnie dwie dekady, kontynuowały swój związek z Sagetem. WireImage
Wspierały go na jego występach komediowych, a on był widziany na ich premierze „New York Minute” w 2004 roku. WireImage

„Bob był najbardziej kochającym, współczującym i hojnym człowiekiem”, zaczęli w ekskluzywnym oświadczeniu dla Page Six. „Jesteśmy głęboko zasmuceni, że nie ma go już z nami, ale wiemy, że nadal będzie u naszego boku, aby prowadzić nas tak wdzięcznie, jak zawsze.”

W październiku 2023 roku Stamos ujawnił słodkie słowa, którymi słynne bliźniaczki podzieliły się z gwiazdami „Pełnej chaty” na pogrzebie Sageta.

„Zebrali nas wszystkich razem i powiedzieli: 'Kochamy cię. Kochaliśmy nasze dzieciństwo. Jesteśmy wam wdzięczni, dziękujemy za to, że sprawiliście, że te osiem lat było dla nas tak piękne. Mamy takie miłe wspomnienia” – wspominał w programie SiriusXM „The Howard Stern Show”

Komik zmarł w styczniu 2022 roku w wieku 65 lat. Getty Images
Władze ustaliły, że zmarł z powodu urazu głowy. Instagram/@eattravelrock

„I wszyscy musieli to usłyszeć” – dodał.

Saget zmarł w wieku 65 lat z powodu nieokreślonego urazu głowy.

„Władze ustaliły, że Bob zmarł z powodu urazu głowy”, potwierdziła jego rodzina w oświadczeniu dla Page Six z 2022 lutego. „Doszli do wniosku, że przypadkowo uderzył w coś tyłem głowy, nic o tym nie myślał i zasnął. W grę nie wchodziły żadne narkotyki ani alkohol.”

Bliźniaczki Olsen były załamane jego nagłą śmiercią. Disney General Entertainment Content via Getty Images
„Bob był najbardziej kochającym, współczującym i hojnym człowiekiem”, powiedziały w ówczesnym oświadczeniu. ABC

Podczas policyjnego śledztwa, które miało miejsce po tym, jak został znaleziony martwy w swoim pokoju hotelowym w Orlando, showrunner Rosalie Cocci powiedziała funkcjonariuszom, że Saget powiedział, że nie czuł się dobrze przed występem komediowym, który odbył się dzień przed jego śmiercią.

„Słyszałam, jak mówił: 'Nie czuję się dobrze, ale jestem gotowy do występu. Po to to robię” Wydawał się mówić o sobie”, wyjaśniła w nagraniu uzyskanym przez Page Six w marcu 2022 roku.

Twierdziła również, że cierpiał na „długotrwały COVID.”

Latest Posts

Nie przegap